RIVAL loves me

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann

4 színű, bronzosító púder finom textúrával. Vegán termék.

2 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Anita1978

2018. december 7.

02es szint vettem meg..de nem az arcomra.En szemfesteknek hasznalom profi sminkes tippje alapjan.Tenyleg mukodik.Szepen fenylik a szemhejamon+sotet barna szemceruza, es kesz.Osszekeverve is szep, es kulon-kulon is.Ez sokaig igy eleg lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

moni92

2018. november 25.

Nagyon jó kis termék. A soft glow-t használom, tartós és üde színt ad az arcnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Ralynna

2017. december 22.

Én nagyon szeretem. Külön-külön és összekeverve is nagyon szép színe van. Tartóssága olyan 5-6 óra körül van rajtam. Nekem a 2 árnyalat közül a 01-Soft Glow van meg, a másik kicsit sötétebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

szilvasitimea

2017. szeptember 21.

Apukám küldte Németországból ajándékba. Pirosító felé szoktam vele néha húzni csíkot, bronzosít és csillámosít :) nagyon szép színt képez a négy együtt, jó színt ad az arcnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.