RIVAL loves me

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2021. július 14.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Verdensrommet

2020. június 18.

Ez... mi a manó?
Nekem ez a szempillámon sosem akart megmaradni (vagy csak nem látszódott), meg őszintén, értelmét sem látom az egész koncepciónak. Ugyanakkor, az orrom hegyére elhasználgatom szép lassan, egy-egy különlegesebb sminkhez... De felesleges pénzkidobás volt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Ez... mi a manó?

zelmaci

2017. október 15.

Hát nem tudom... Elég jó meg minden, de kinek kell csillámporos szempillaspirál?

Update: Tegnap szemcseppel kicsit hígitottam és elmentem benne egy glitterpartyra. Mikor lemostam, belement a szemembe, és begyullasztotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.