RIVAL loves me

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 19.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

Szivárvány színeiben pompázó, többszínű highlighter.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

trixyyhprincess

2017. július 14.

IMADOM, IMADOM, IMADOM! 🌈
Gyonyoruen pigmentalt, csillog, tartos, TOKELETES!
Sajnos osszetortem, igy kisse nehezebb elkeverni a szineket, hogy ne legyel peldaul tul kekes beutese, de ez az en hibam.:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

IMADOM, IMADOM, IMADOM! 🌈
Gyonyoruen pigmentalt, csillog, tartos, TOKELETES!

Juuice

2017. június 26.

Kissé porzik valóban, én ezért inkább ujjal viszem fel, és szépen kiemeli amit kell, ahogy illik egy highliterhez. Viszont felvitel utan szépen el kell dolgozni, mert a kék sárga meg ciklámen színek ha nincsenek osszedolgozva, eleg fura lehet a végeredmény. Cuki cucc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

pokmalac

2017. június 20.

Hát ma volt alkalmam kipróbálni.
Egész jól pigmentált.
Viszont ha nem bánunk vele óvatosan akkor porzik.
A fénye nagyon szép vegyítve
Rajtam borzalmasan áll.
Úgy nézek ki vele mint egy bádogember :-S
Ha valaki szeretné cserélhetjük egyszínű highlighterre amennyiben ez Budapesten megoldható.
Lehetőleg friss bontásúra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Hát ma volt alkalmam kipróbálni.
Egész jól pigmentált.
Viszont ha nem bánunk vele óvatosan akkor porzik.
A fénye nagyon szép vegyítve
Rajtam borzalmasan áll.
Úgy nézek ki vele mint egy bádogember :-S
Lehetőleg friss bontásúra

ayse

2017. május 29.

Ok pigmentalt.de iszonyúan porzik.az ecset felszántotta az egészet.pedig puha r.t.ecset

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 29.