RIVAL loves me

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 8.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

Highlighter krém fényes pigmentekkel.

Vegán

KuSza

2017. augusztus 13.

Ez a legkedvencebb highlighterem. ^^ Nagyon szeretem, szépen csillog, tartós, nem mászik el az arcomról és az ára is nagyon baráti. Én a csomagolását is nagyon szeretem, könnyű adagolni, egyébként nagyon kevés kell belőle. Nagyon sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt, ha esetleg valahol valahogy mégis belefutok, tuti veszek még belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Juuice

2017. június 26.

Nagyon szeretem, nagyon szépen csillog, a tubusos kiszereléseket imádom, és ez a csomagolás, meg az ára! Most nyáron különösen jo, arcra kenem egyelőre, de lehet bekenem vele a karom, kezem, stb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Loona

2017. június 11.

Először csak kicsit próbáltam ki a boltban, a kézfejemre kentem belőle, és ott nem tűnt különösebben semmilyennek, mintha ott sem lenne. Otthagytam. Épp elég kacatot vásároltam már életem során össze, amit később soha nem használtam, csak állt a polcon, és szép lassan megromlott...
Aztán egy kora délutáni biciklizéssel folytattam a napot, és a napfényben úgy csillogott a kézfejem, hogy nem győztem ámulni *.* Nem izzadtan, nem is úgy, mint amikor krém nélkül egy diszkógömb a szuperzsíros arcbőröm, hanem amolyan szikrázóan. Ráébresztett, hogy a diszkógömb tökre nem jó hasonlat a zsíros arcbőrre, mert azon sorban szikrázik a sok kis tükör, ami tök jól néz ki. Na, ez pont olyan. Cool. Az arcbőröm inkább egy nagy merő kiégett fényfolt, mint a reklámban az orbitmosoly, csak a fehér fogakkal ellentétben ha az arcbőr csinálja ezt, az nem cool.
Ezek után az első adandó alkalommal be kellett szereznem a kis tubust, és közben a tökéletes felhasználási módja is körvonalazódott a fejemben: testápolóba keverve, testen fogom használni. Sok-sok évvel ezelőtt volt egy csillámos testápolóm, amit szívesen kenegettem magamra buli előtt (amíg tartott), és igaziból azóta is hiányzott... A múlt héten be is vetettem fesztiválozáskor, és abszolút elégedett vagyok vele :) Otthon ugyan eljátszotta velem ugyanazt, mint anno a boltban (mintha ott se lenne semmi, és csak a testápolómat használtam volna... már arra is elkezdtem gyanakodni, hogy pont valami kisebb csillámkoncentrációjú darabot sikerült kifognom, nem is én lennék), de a koncertek fényei mellett már csillogtam ezerrel :) Nem úgy, mint aki megizzadt vagy zsíros a bőre, hanem mint aki... sziporkázik :D Mindezt mégis valahogy finoman, mert szerencsére a csillámok kellően aprók ahhoz, hogy ne úgy nézzünk ki tőle, mint akire rátüsszentette a csillámot a műkörmös. Tartósan megmaradt a bőrön, nem hullott, nem kopott különösebben; ha valamihez hozzáértem, azon azért maradt valamennyi belőle, de nem jött le az összes. Elég szűk ujjú hosszúujjú felső fel-és levétele után például bőven volt még rajtam csillám ahhoz, hogy látható legyen. Hogy más is látta-e, azt nem tudom, de én láttam, és ettől jobban éreztem magamat :D

Továbbra is olyan kis haszontalanságnak gondolom, amire különösebben nincs az ember lányának _szüksége_, de mivel legalább olyasvalami, amit tudok használni és amitől jobban érzem magam, ezért az érzésért nekem bőven vállalható beruházás volt a 600 forint.
(Vagyis az 1800, mert ezek után fogtam és betáraztam belőle még kettőt XD Nem szeretnék megint majd' 10 évig csili-vili testápoló nélkül élni :D )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Henaj

2017. június 6.

Ma szereztem be és izgatottan várom hogy fog "szerepelni". A kézfejemen próbáltam ki, jól kenhető és sokkal jobban csillog mint ahogy vártam. Egyelőre kellemes csalódás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Cosette

2017. június 5.

Ma próbáltam élesben. Reggel hatkor felraktam és az első napsugaraknál meg is csillant rajtam. A lebarnult bőrön azért máshogy mutat, kevésbé olvad be. Fehéres, fényes de könnyen oszlatható, nagyon kevés is elég belőle. Apró csillámok is vannak benne, aki szereti a kicsit extrémebb highlightereket az szeretni fogja, mert nem egy hétköznapi visszafogott darab. A krémes formulája miatt könnyű felkenni, tényleg csak ott van ahol akarja az ember, nem kenődik, nem hullanak a csillámok se. Reggel óta kopott, de nem vészes, főleg nem ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.