RIVAL loves me

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus szőrű kabuki ecset, mely kiválóan alkalmas bármilyen púder felviteléhez. Vegán termék.

dalmaforian

2019. november 14.

Nagyon cuki, tomott ecset nagyon kedvezo aron vettem. Szerintem nagyon jo! Puderezeshez hasznalom☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

DistressedMaszat

2018. szeptember 30.

Durván tömött kis ecset, ennyi pénzért meglepő és nagyon puha is. Furcsa virág alakja amit nem értek miért van szerencsére nem akadályozza a púder egységes felvitelét. Minimálisan érintem a fixáló púderbe és szaladok végig az arcon vele. Sokáig szárad mosás után, míg más ecsetek egy éjszaka alatti is képesek megszáradt,ez annyira tömött hogy ha péntek reggel kimondom szombat estére talán megszárad, de inkább vasárnap Reggel re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Rita0126

2018. július 17.

Púderhez vettem és tökéletes. Nagyon puha, a fogása is kényelmes. Mivel elég nagy méretű, pikk-pakk végeztem a púderezéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

rose

2018. április 13.

Púderalapozóhoz vettem, de sajnos nekem túl nagy a feje ahhoz, hogy dolgozni tudjak vele. A vége nem egyenletesen gömbölyű, a közepén egy kicsit rövidebb a szőr, ennek a funkcióját nem teljesen értem, de nem különösebben zavaró. Ár-érték arányban szuper, de inkább fixálásra ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.