RIVAL loves me

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: barcka, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   Rossmann

Gyönyörű, hangsúlyos szemek, szép vonalak. Hosszantartó hatás, nem kenodik el.

Malachite

2018. március 30.

A legförtelmesebb termék amit valaha megvettem!

Több mint 12 éve húzok magamnak cicaszemet, használtam már ceruzát, gélt, folyékony tust, ezek kombinációját, szinte bármivel megoldom a szép, hordható cicaszemet.... de még soha nem találkoztam ennél ócskább, használhatatlanabb, botrányosabb minőségű termékkel! Kezdjük az elején. Az az applikátor. Az az applikátornak csúfolt törpe dárda teljesen hasznavehetetlen. Ha nem tévedek, csak egy darab műanyag. Mivel nem szívja magában egy kicsit a tust és maga a tus textúrája (na arról majd később...) eléggé folyékony-géles, gyakorlatilag vagy baromi vastagon, szétfolyósan viszi csak fel, vagy áttetsző szürkeség kerül a szemhéjra. Ergó képtelenség vele rendes vonalat húzni. Gondoltam ekkor, semmi probléma, áttöltöm egy tégelybe, és majd a megszokott ecsetkémmel szépen felapplikálom. Aha, meg ahogy azt elképzeltem. Egy éjszakát állt fejjel lefelé egy kis üvegcsébe fordítva, a tus úgy döntött inkább megköt, vagy mittudomén, szublimál, és egy milliliter nem sok, annyit nem tudtam belőle kiimádkozni. Ekkor már bosszankodtam, de semmi gond, még épp van úgy 2,31 percem felvarázsolni a sminkemet az arcomra mielőtt lekésem az utolsó buszt, akkor majd a tusecsetemmel oldom meg! Aha, persze hogy nem fért be a száján.... kínomban végül a rendkívül kifinomult "feltapogatom a szemhéjamra a kemény kis darts-utánzattal és remélem hogy egyenletes vonalszerűséget sikerül kapnom" módszer mellett döntöttem. Ez az Istencsapása hulladék termék, ez még saját magát se szereti nem hogy engem, persze hogy leszedte az új réteg az alatta lévőt!!!

És most egy teljes listát írok azokról a dolgokról, amikkel szebben és sikeresebben lehet szemet kihúzni: óvodás zsírkréta, leégett gyufaszál, fekete tempera, desztillált kóla, 10 éve kiszáradt, fotel mögött megtalált alkoholos filc a sarki kínaiból.

Nulla csillag. Rdel Young várom a bocsánatkérő levelemet és a kárpótlási kupont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

A legförtelmesebb termék amit valaha megvettem!

barcka

2017. július 30.

Borzalmas... Rutinos vagyok már a tusvonal húzásában, de ezzel lehetetlen, eddig maximum elfogadhatót sikerült rajzolnom, szépet nem. Vékony vonalat nem lehet vele húzni, vagy sok festéket vesz fel az ecset, vagy szinte semmit. Kenődik össze-vissza, mire sikerül vele értelmes vonalat rajzolni, több festék van a kezemen, mint a szememen. Ráadásul lemosni is csak maszatolva lehet. Eddig akármilyen rossz volt egy termék, valahogy csak elhasználtam, ha már kifizettem, ez lesz valószínűleg az első, amit inkább kidobok. Azt a kevés pénzt se éri meg, amibe kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.