RIVAL loves me

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silver, Módosítva: 2020. június 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A "Nail Agent" limitált kiadás része

Lehúzható alaplakk színes körömlakkok alá. Könnyen eltávolítható.

Ciklon3

2017. augusztus 29.

Kár, hogy limitált kiadás volt :-( a peel off lakkok közül ez működött legjobban

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

silver

2016. július 21.

Életem első lehúzható alaplakkja. Le vagyok nyűgözve, mert működik. Kiválóan. Amíg nem sikerül beszereznem az UNT-et valahonnan, tuti hogy ezt fogom boldogan használni. Gyakran lakkozó/glitterimádó emberkéknek kötelező!!
Egyetlen hátránya: eszméletlen büdös, édeskés, erjedt szaga van, mint egy romlott pezsgőnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.