RIVAL loves me

Ár:   500 Ft alatt   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silver, Módosítva: 2015. október 7.

Ár:   500 Ft alatt
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gabria

2019. október 6.

Régebben használtam ilyet, manapság már nem nagyon szeretem az ilyesfajta díszeket. Alapból nagyon íves a körmöm, nem tudom miért gondoltam, hogy ezek jók lesznek. Viszont meglepően sokáig bírták, habár lehet csak jól applikáltam fel őket. Beakadtam többször is egy-két dologba, de szinte lerobbanthatatlanok voltak ezek a kis díszek a körmömről. Az, hogy nem használom már őket, nem az ő hibájuk, elszoktam tőlük, meg más okoz nekem már szépséget. Ettől függetlenül kapja meg tőlem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

LittleSpark

2016. szeptember 3.

Nagyon aranyos kis körömdíszek és igazán kreatívan lehet őket használni. A gondom nekem is az velük, hogy vastagok a szeletkék így például a kisujjamon biztos nem marad fenn sokáig vagy nem szép, mert eláll :/ Ez nagyon sajnálom de lábujjon pl nem okoz gondot, vagy hüvelykujjon.
Az ára nagyon baráti volt, rengeteg kis gyümi van benne és mennyi féle :O Jöhet bármilyen évszak biztos passzol bele az egyik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

silver

2015. december 22.

A problémám, hogy elég vastagok ezek a kis díszek, és sajnos nem igazán hajlékonyak. Képtelenség elsimítani őket, hogy úgy is maradjanak, pláne ívesebb körmökön. Persze van az a mennyiségű fedőlakk, ami a helyükön tartja őket, de nem az igazi... Lehet, hogy műkörömbe könnyebb az ilyesmit beépíteni, ehhez nem értek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Lilu

2015. december 12.

Jajj de kis cukik ezek :D
Körömre még csak egyszer raktam, és hát lehet hogy én vagyok nagyon béna, de nem igazán sikerült tartósan ott tartani. De megemlítendő, hogy ahogy nézegettem őket,megdöbbentett, milyen finoman kidolgozottak a kis minták a szeletkéken. Ha valaki ügyesebb, biztos csodás körmöket tud ezekkel csinálni, én így másra fogom felhasználni őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 12.

Jajj de kis cukik ezek :D