RIVAL loves me

Ár:   399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. december 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Krisztianna

Korcsoport: >54
2020. november 13.

Az első két hétben még nem hittem el, azt hittem, valami furcsa véletlen. De most már egy hónapja használom. A körmöm sokkal jobban törik, mint előtte. Már bocsánat, de ez egy sz...r. :( Azért adok egy csillagot, mert különben nem engedi kiírni a véleményemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 13.

Candy21

2019. szeptember 14.

Valamit segít de nem a legjobb kicsit kevésbé törik a körmöm valamennyire megvédi, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Anita37

2019. július 9.

Mióta használom, még inkább kettévalik a körmöm. Rövidebb mint valaha, úgy elveknyult. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Hecate

2019. március 26.

Ezt használjuk. Sokáig a fennmarad fényes réteggel (úgy egy hétig) és jó a körömnek. Igaz mi ezen márka körömolaját is alkalmazzuk hozzá. Rendszeres használattal erősít. Száradása gyors. Az ecsete könnyű kenést biztosít, az üvege biztosan vastag, plusz kellően nyitható-zárható, az ára baráti és mindig van a Rossmannban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

AppleMaple

2018. december 10.

Többször is újravettem már. Szerintem ezt lehúzhatós körömlakknak kéne reklámozni és nem körömerősitőnek. Én legalábbis erre használom és igy tökéletesen megfelelő. Szóval a pontozásom ennek fog szólni. (az erősitő hatásról amúgy sem tudnék nyilatkozni, mert alapból erősek a körmeim) Viszont aki, csillámos manikűrt akar, amit aztán könnyen lehúzhat, annak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

SzabinaL

2018. február 13.

Én két rétegben viszem fel, de nem kell sokat várnom, mert nagyon gyorsan szárad. Használata után nagyon gyorsan nőttek a körmeim és kevésbé töredeztek, kb. 1 hetet bír ki leválás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Majida

2017. szeptember 13.

Változást nem érzékeltem szóval újra nem fogom megvenni de viszont könnyen kenhető és gyorsan szárad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

arebeka

2017. július 11.

Semmit nem hasznàl,nehezen szárad,borzalmasan csomós,nem lehet szépen felkenni. Megprobálom elhasználni de bár ne vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

gpetraam

2017. február 15.

Még csak kétszer használtam, szóval változást még nem vettem észre.

Viszont. Bekentem ezzel a körmömet, majd kifestettem, fél óra múlva úgy tudtam lehúzni a körmömről, mint a matricát. Mondjuk legalább spóroltam a körömlakk lemosóval.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Még csak kétszer használtam, szóval változást még nem vettem észre.

lumena

2016. április 4.

Nekem ez nem működött, semmit nem erősödtek a körmeim, ugyanolyan lemezesen törnek, mint mielőtt elkezdtem volna használni. Alaplakknak el fogom kengetni azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.