RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Rossmann

Primer spray sárgabarackolajjal. Tökéletes alapot nyújt a sminkhez és finom tapintásúvá teszi a bőrt.

naiyah

2019. március 14.

húúú.. egyik első primer spraym volt, az olcsósága miatt esett erre a választásom, de tiszta alkoholos a szaga, szárítja az arcom, a sminkemen kb semmit sem változtatott, tartósabb nem lett, próbának jó volt de nem éri meg az árát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

QueenOfDisaster

2018. november 11.

Valamivel szebb tőle a sminkem, viszont én leginkább csak korrektort szoktam használni, szóval nem tudom alapozóval pl mi lenne a helyzet. A szemhéjamra is megy belőle nyilván ha akarom, ha nem, aminek nem mondanám, hogy örülök. Ha csak kihúzom a szemem, akkor oké; viszont ha szemhéjpúdert használok rá, hamarabb eltűnik a bőrömről, mint ha semmi nem lenne a szemhéjpúder alatt.
Mellesleg mikor először használtam szerintem a felét elfújkáltam az amúgy sem sok terméknek, mert annyira nem éreztem, hogy lenne a bőrömön bármi, míg hozzá nem értem. Azóta már óvatosabban használom és jóval kevesebbet is, viszont így sem vagyok megelégedve vele. Ráadásul nagyon nem környezetbarát ez a megoldás. Elhasználom ha már megvettem, de kétlem, hogy bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

nusmanna

2018. március 6.

Szerintem fantasztikus. Felrissít és a hatása is remek. Száraz a bőröm és érzékeny ez álltal az alapozónal gyakran van olyan érzésem, hogy húzodik és külön szárítja. Ez a termék teljesen elmulsztja ezt az érzést. Mikor felfújom olyan "szilikonos" réteget hagy a bőrön és ez álltal az alapozó nagyon könnyen kenhető lesz és könnyed érzést hagy maga után. Szerintem tartósabb is lesz a sminkem e termék használta utan szóval 100% elégedetség. Két gond van vele: ha napi rendszerességgel használod max két hétig elég az ára nem vészes ( asszem 1000Ft.) de akkor is bosszantó, a másik probléma a kiszerelése egyrészt nagyon gagyin néz ki, mint egy kislány csillámló hajlakkja, illetve hogy spray állaga van és az a környezetnek nem tesz jót. ez utóbbi két dolog miatt csak 4 csilag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 6.

jbbogi

2018. február 18.

IMÁDOM! Szép bőrképet ad! Elég száraz a bőröm és a pórusaimba és a szemöldököm között nem szépen terül el az alapozó. De ezzel nem láthatóak a pórusaim, nem emeli ki a száraz részeket a szemöldököm között. Olcsó és sokáig elég. Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

random

2018. február 15.

az ára nem vészes, az illata szerencsére elég enyhe, és a spray miatt egyszerű felvinni. meglepően olajos érzést hagy maga után az arcon, de ujjal hozzáérve inkább szilikonosnak tűnik, és egyébként ez pár másodperc alatt mintha szelídülne. az alapozó szépen terült felette, nem morzsálódott vagy kukacosodott, kivéve az állam mentén egy szárazabb folton, amin primer nélkül is csúnya az alapozó, és hát pont oda kellett volna, de nem igazán vált be.... a végeredmény szempontjából igazából olyan volt, mintha nem is használtam volna, talán egy picit sugárzóbb volt az eredmény, de semmi extra, szóval számomra felesleges vétel volt. (még szerencse hogy épp akcós volt plusz)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.