RIVAL loves me

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2 x 3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 17.

Kiszerelés:   2 x 3,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

Kétvégű kontúrozó stift krémes textúrával, ami a felvitelt és a bőrbe dolgozást különösen egyszerűvé teszi.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ildi95

2021. október 2.

Nagyon szeretem. A világos színt inkább szemhéjalapnak szoktam használni, a kontúrszín remekül teszi a dolgát. Ráadásul jó sokáig elég :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.