RdeL Young

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2017. január 5.

Lelőhely:   Rossmann

Könnyű frissítő spray, ami fixálja a sminket, és meghosszabbítja annak tartósságát anélkül, hogy ragacsos bőrérzetet hagyna maga után.

Rita

2017. április 8.

Sajnos az a gyanúm, hogy limitált volt, de nagyon szeretem ezt a kis sprayt. Pont jó mennyiséget fúj, szépen elveszi a porosságot, és kiegyenlíti a sminket. Azért a fix plus még mindig jobban bejön, de ha nincs itthon ez egy jó alternatíva, pláne árban. A tartósággról nem tudok nyilatkozni, nekem ilyen problémám ritkán van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.