RIVAL loves me

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: budaikrisztina11, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   Rossmann

Gyönyörű, hangsúlyos szemek, szép vonalak. Hosszantartó hatás, nem kenődik el.

NovErke

2020. december 29.

A festék tökéletes az ecset rossz.
Nagyon szép fekete színű egész nap tartós el sem lehet maszatolni, vízzel le sem lehet mosni. Ha javítani kell, gyorsnak kell lenni mert gyorsan szárad.
Az ecset olyan kis vékony, ránézésre azt hittem biztos nagyon precíz is. Az lenne ha nem csíkozna. Szerintem ez nem is ecset hanem ilyen szilikon/gumi valami lehet azért fut a tusvonal közepén egy "befestetlen" csík. Ahol a hegye van ott lehúzza. Addig csináltam amíg jó nem lett de majd legközelebb megpróbálom úgy hogy nem itatom le a fölösleget, mint máskor szoktam, meg kevésbé nyomom rá a szemhélyamra úgy lehet hogy jobb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

A festék tökéletes az ecset rossz.

Fe0ve0

2019. január 14.

Csak ezt veszem több éve, bar azota a csomagolas valtozott. Meg kell tanulni kezelni ami elsőre nehéz az ecset miatt, de bele lehet jönni. A benne lévő termék viszont TÉNYLEG vízálló és lerobbanthatatlan egész nap. Szép fekete színe van, enyhén csíkoz, ki kell pótolni néha de szerintem ez nem probléma. Egyáltalán nem irritált sosem pedig erzekeny szemem van. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

nikiam97488

2018. december 6.

Az ecset valami katasztrófális, mert a felvitel vele nem egyenletes "lyukacsos " hatást kellt, viszont másik ecsettel tökéletes. Szinte lerobbanthatatlan .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Ygritte

2018. november 1.

Gyorsan kellett valami mert elfogyott a tusom és az amit használok pont nem volt kapható de ez?? méghogy vízálló, a cicafarok állandóan elmosódik, pl koncert végére semmi nem volt belőle és a szemhéjra is felkenődött, hiába olcsó kuka

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

zsofien

2018. március 18.

Nagyon odáig voltam érte az elején, tökéletesen működött. De mostanába észrevettem, hogy picit kopik a színe nap végére, tényleg nagyon minimálisan, de én látom, hogy nem olyan mint reggel és ez kicsit zavar. De esőben, hóban, 40 fokban is megmarad, ami hatalmas előny. Tényleg csak a kopás zavar egy picit, de amúgy szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

vulpemania

2017. szeptember 28.

Először majdnem eldobtam, mert az ecsete katasztrófa, de valószínű csak nekem nem jó a rejtett szemhéjamra, nem egyszerű szép vékony precíz vonalakat húzni vele. VISZONT. A termék ami benne van maga, az szuper! Nekem zsíros nagyon nap végén a szemhéjam, de ez lerobbanthatatlan. Az ecsetet meg megoldottam, úgy hogy egy régi essence tusomnak az ecsetét használom hozzá. :) Igazán tartós és mélyfekete, és mattra szárad! Csak az ecset miatt vonok le, érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

budaikrisztina11

2017. augusztus 17.

Én már rengeteg szemhéjtust próbáltam..nagyon drágát,nagyot olcsót is. Eddig ez az első ami igazán bevált. Erős matt fekete színe van és ebben a 40 fokos melegben sem kenődik el még több óra után sem..hetek óta tesztelem és nekem eddig a legjobb!! Leszedni nagyon nehéz ugye de én nem bánom hiszen vízálló...nekem az ecsetes márkás változatnál is jobban bevált ez a tus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.