RdeL Young

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Lynah, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Ápolja, és csillogóvá változtatja az ajkakat. Illatos, gyümölcsízű.

gothmarypoppins

2017. október 30.

A cuki külsőnek nem tudtam ellenállni, főleg mivel egy lefóliázott (!!) akciós darabot hoztam el. Sajnos a belbecs nincs összhangban a külcsínnel, büdös, és csípősen szárít. Körömágyra elkenegetem, érdekes, de a kezemen kellemesebb tutti-frutti/ retró epres rágó szaga van.

up: Büdös ez mindenütt, kerüljétek, hacsak nem olcsó szobadíszt kerestek. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

up: Büdös ez mindenütt, kerüljétek, hacsak nem olcsó szobadíszt kerestek. :D

VG2211

2016. január 24.

Nekem dinnyés változatban van, illata és íze nagyon jó és szerintem ápol is. Egy gond van vele, hogy az idő múlásával mintha egy kicsit "megromlana" vagy nem is tudom, lehet hogy csak nekem változott meg :D Végeredményben nem bántam meg ár-érték arányban megfelelő

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

hime0033

2015. május 20.

Mint sokakat, engem is megfogott a cuki csomagolása, egyszerűen öröm ránézni :) Ápoló hatásával azonban nem vagyok teljesen elégedett..mikor rákenem az ajkamra tényleg szép és miután "eltűnt" se lesz száraz tőle, ennek ellenére nem ez az elsődleges ajakápoló szerem. Viszont rájöttem, hogy használhatom ki mégis tökéletesen: keményebb állagú rúzsokhoz nekem tökéletes "puhító", illetve arra használom még hogy kicsit szelídítsek a színeken és amolyan csillogó színezést adjak az ajkaimnak, amik utána se lesznek szárazak. Ezzel az alternatívával már lelkesebben használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 20.

vwrita91

2015. január 23.

Kicsit többre számítottam, bár elég olcsó volt, de nem hiszem hogy elhasználom. Kb. olyan hatást kelt, mintha benyálaztam volna a számat. 5 perc alatt beissza/ lejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Chi-Annie

2015. január 18.

Bár kellemes viselni és az illata is szerethető, illetve a végeredmény is okés lehet ha valami diszkrétre vágyunk, le kell hogy pontozzam, ugyanis a kezdeti ( 5 perces) szerethetőség után elkezdi annyira szárítani az ajkakat, hogy napokig szőlőruzsozhatjuk utána, meg szedegethetjük le a bőrdarabkákat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Jelizz

2014. december 23.

baratnomnek vettem, mert olyan kis cuki a kulseje, de orult neki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 23.

baratnomnek vettem, mert olyan kis cuki a kulseje, de orult neki :D

mbuck1163

2014. december 9.

ár-érték arányban tökéletes, kellemes illatú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 9.

ár-érték arányban tökéletes, kellemes illatú

dobi

2014. december 9.

Nagyon tetszik a csomagolása a kis szivecskével, masnival és benne a virággal. Diszkrét csillogást ad az ajkaknak, nem ragad túlzottan, az illata is kellemes, bár kissé mű. Szeretném használni, de megmarad dísznek, mivel 2perc után elkezd irritálni. Csak a csomagolás miatt 2*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil