RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: ZsapírPepi, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél hatású fedőlakk.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Akara

2020. április 5.

Gyorsa szárít, tartós, szép fényes. Az ecsete nagyon könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Gyorsa szárít, tartós, szép fényes. Az ecsete nagyon könnyen kezelhető.

AnnaR

2018. március 17.

Nagyon nagyon jó! A közepes minőségű lakkomat szépen megfogja és fenntartja. Tuti újra fogom venni...

Update: Nem tudom mi változott benne 2 hónap alatt, de leszedi az alatta lévő, színes lakkot. Kár érte...

Update1: Az én hibám volt : D Egyszer nem zártam le rendesen és kicsit beszáradt. Egy kis körömlakk lemosóval visszahigítottam és rendesen összekevertem. Ezek után feltettem a Catrice noir lakkomra aztán most már egy hete nem is kellett a lakkal foglalkoznom :) Megnyugodtam, így van egy jó fedőlakkom, olcsón :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

llidia

2018. január 14.

Hu ezt nagyon szeretem!
Csak a lábaimat lakkozom, mert a kezemen a körmeimet körmös csinálja.
Viszont teljesen meg vagyok elégedve a termékkel. Így télen kibír akár 3-4 hetet lepattogás nélkül!
Ára nagyon kedvező, sokáig elég, és szép fényes hatást ad.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Hu ezt nagyon szeretem!
Csak a lábaimat lakkozom, mert a kezemen a körmeimet körmös csinálja.
Ára nagyon kedvező, sokáig elég, és szép fényes hatást ad.5*

Candy21

2017. január 5.

Nagyon jó fedőlakk szép fényes tőle a lakkozás egy hétig simán kibírja a manikűröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

alexandra326

2016. december 22.

Szerintem szuper, ha elfogy újraveszem. Fényes tőle a lakkozás, és nem csak 1-2 napig, hanem amíg le nem mosom. Tartósak is alatta a lakkok, de abban lehet, hogy az alaplakk is benne van. Szuper az ecsete és az ára is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Nekem be vált,Fényesek lesznek tőle a lakkok és kicsit tartósabbak is.Nem csíkozódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Nolah

2016. június 27.

Pozitívumai: olcsó, tartós, gyorsan szárad (de csak addig, amíg kb. új a lakk), fényes, könnyen kezelhető ecset, nem "butítja le" a Moyra holo lakkot. ^w^
Negatívumai: hamar besűrűsödik, hajlamos a buborékosodásra, elkeni a nyomdázást (de vastagabban felkenve ki lehet küszöbölni ezt).

Összességében nem vagyok hasra esve tőle, de találkoztam már drágább és sokkal rosszabb fedőlakkal is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

lumena

2016. május 17.

Eleinte a száradási ideje megfelelő volt, nem bántam azt sem, hogy közepesen vastag rétegben lehet csak szépen felvinni a körömre. Azt sem bántam, hogy az egyébként hihetetlenül szép fénye a harmadik napra eltűnik (hiszen általában addigra már újra is lakkoztam mással), na de az, hogy még a felét sem használtam el és besűrűsödött, lassan szárad, nyúlik, csak vastag rétegben lehet felvinni... megbocsájthatatlan. Mérges vagyok, mert lakkhígítóval sem jobb a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Audrey80

2016. május 10.

Keni a nyomdázást :( Amúgy átlagos fedőlakk, kellemes ecsettel, normál áron. Sajnos nagyon lassan szárad, nem elég neki fél óra, ilyet még nem tapasztaltam más fedőlakknál, nagy negatívum.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Wilhelmina25

2016. április 11.

Nagyon szép fénye van, tényleg egy gél hatású szép réteg lesz a színes lakkon. Elég gyorsan szárad, és tartósnak is bizonyult. Sajnos a nyomdázást elkeni, ha csak nem egyetlen gyors mozdulattal kenem fel rá a lakkot, ez a széles nagy ecsete miatt szerencsére kivitelezhető, de érdemes lehet alá nyomdázás után egy sima átlátszó lakkot felvinni vékonyan, ami nem keni el a mintát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.