RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: ZsapírPepi, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél hatású fedőlakk.

AnnaR

2018. március 17.

Nagyon nagyon jó! A közepes minőségű lakkomat szépen megfogja és fenntartja. Tuti újra fogom venni...

Update: Nem tudom mi változott benne 2 hónap alatt, de leszedi az alatta lévő, színes lakkot. Kár érte...

Update1: Az én hibám volt : D Egyszer nem zártam le rendesen és kicsit beszáradt. Egy kis körömlakk lemosóval visszahigítottam és rendesen összekevertem. Ezek után feltettem a Catrice noir lakkomra aztán most már egy hete nem is kellett a lakkal foglalkoznom :) Megnyugodtam, így van egy jó fedőlakkom, olcsón :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

llidia

2018. január 14.

Hu ezt nagyon szeretem!
Csak a lábaimat lakkozom, mert a kezemen a körmeimet körmös csinálja.
Viszont teljesen meg vagyok elégedve a termékkel. Így télen kibír akár 3-4 hetet lepattogás nélkül!
Ára nagyon kedvező, sokáig elég, és szép fényes hatást ad.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Hu ezt nagyon szeretem!
Csak a lábaimat lakkozom, mert a kezemen a körmeimet körmös csinálja.
Ára nagyon kedvező, sokáig elég, és szép fényes hatást ad.5*

Candy21

2017. január 5.

Nagyon jó fedőlakk szép fényes tőle a lakkozás egy hétig simán kibírja a manikűröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

alexandra326

2016. december 22.

Szerintem szuper, ha elfogy újraveszem. Fényes tőle a lakkozás, és nem csak 1-2 napig, hanem amíg le nem mosom. Tartósak is alatta a lakkok, de abban lehet, hogy az alaplakk is benne van. Szuper az ecsete és az ára is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Nekem be vált,Fényesek lesznek tőle a lakkok és kicsit tartósabbak is.Nem csíkozódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Nolah

2016. június 27.

Pozitívumai: olcsó, tartós, gyorsan szárad (de csak addig, amíg kb. új a lakk), fényes, könnyen kezelhető ecset, nem "butítja le" a Moyra holo lakkot. ^w^
Negatívumai: hamar besűrűsödik, hajlamos a buborékosodásra, elkeni a nyomdázást (de vastagabban felkenve ki lehet küszöbölni ezt).

Összességében nem vagyok hasra esve tőle, de találkoztam már drágább és sokkal rosszabb fedőlakkal is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

lumena

2016. május 17.

Eleinte a száradási ideje megfelelő volt, nem bántam azt sem, hogy közepesen vastag rétegben lehet csak szépen felvinni a körömre. Azt sem bántam, hogy az egyébként hihetetlenül szép fénye a harmadik napra eltűnik (hiszen általában addigra már újra is lakkoztam mással), na de az, hogy még a felét sem használtam el és besűrűsödött, lassan szárad, nyúlik, csak vastag rétegben lehet felvinni... megbocsájthatatlan. Mérges vagyok, mert lakkhígítóval sem jobb a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Audrey80

2016. május 10.

Keni a nyomdázást :( Amúgy átlagos fedőlakk, kellemes ecsettel, normál áron. Sajnos nagyon lassan szárad, nem elég neki fél óra, ilyet még nem tapasztaltam más fedőlakknál, nagy negatívum.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Wilhelmina25

2016. április 11.

Nagyon szép fénye van, tényleg egy gél hatású szép réteg lesz a színes lakkon. Elég gyorsan szárad, és tartósnak is bizonyult. Sajnos a nyomdázást elkeni, ha csak nem egyetlen gyors mozdulattal kenem fel rá a lakkot, ez a széles nagy ecsete miatt szerencsére kivitelezhető, de érdemes lehet alá nyomdázás után egy sima átlátszó lakkot felvinni vékonyan, ami nem keni el a mintát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

eveartstar

2016. április 10.

Borzasztó lassan szárad friss lakkozásra felkenve. Így egy macera lesz az egész lakkozás! Nem ajánlom, kidobott pénz amit kiadtok érte. Inkább egy kicsivel drágábban, de az Astor alredy quick dry az tud valamit! És egy rétegben! Nem kétrétegezünk fedőlakkból , mert felesleges!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 10.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.