RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Védelem az elszineződés ellen! Az alapozó lakk matt formulájával egy természetes színalapot ad, amely véd az elszineződés ellen és meghosszabbítja a fedőlakk tartósságát.

javi

2018. július 10.

Elfogyott a megszokott alaplakkom, és amíg azt nem szerzem be addig kellett egy másik. Ezt választottam bár úgy látszik a német feliratot nem olvastam át rendesen, mert amikor felkentem meglepődtem hogy matt :D kicsit úgy néz ki mintha beszívta volna a körmöm. Tényleg nagyon gyorsan szárad meg, de szerintem a felé kerülő lakk tartósságát nem növeli. Kiegészítőnek jó, de nem lenne az állandó választásom. Talán matt fedőlakként kipróbálom még, de mivel van egy kis színe esetleg csak ilyen hasonló nude színekhez menne így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Ciklon3

2017. augusztus 29.

Nagyon gyorsan száradó alaplakk. Szívesen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nagyon gyorsan száradó alaplakk. Szívesen használom.

Luckuska

2016. június 1.

Gyorsan szárad, de igazából egy teljesen semmire való termék. Ő előtte sosem használtam alap lakkot, s most már rájöttem, hogy fölösleg volt megvásárolnom. Ha erre kenem rá a színes lakkot, akkor az nehezen oszlik, az ecsettel sem lehet olyan szépen dolgozni, a festék kissé sűrűbben terül, nem lesz szép a lakkozás, és a lakk tartósságán sem segít, sőt! szerintem ezzel még jobban pattogzott a lakk a körmömről, mint e nélkül. Már nem kísérletezek tovább, s egyedül csak átlátszó lakk alá kenem, hogy egységesebb legyen a körmöm felszíne, és annak színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

balatonka

2016. május 17.

Villámgyorsan szárad, nagyon szép, egyenletes alapot biztosít. Újravevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Villámgyorsan szárad, nagyon szép, egyenletes alapot biztosít. Újravevős!!

Hannibal

2016. május 15.

Szeretem,főleg azt,hogy villámgyorsan megszárad. Szépen kiegyenlíti a köröm felszínét .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

sophienyuszi

2016. május 7.

Hát ez... szörnyű? Na, de kezdjük az elejéről. Évek óta lakkozok, a Catrice Ultra Stay alapjára és az Essence Better Than Gel Nails fedőlakkjára esküszöm, de ez a lakk benne volt egy Krémmániás blogos összeállításban is, itt olvastam a véleményeket és megvettem, mert a Catrice alapom már nem épp mostani, fogyóban van.

Engem elsőre baromira meggyőzött a színével, ezzel a tejes-barackos kinézettel, de lám-lám, nem minden arany, ami fénylik. Egyébként jól terül, a Rival ecsetjei még mindig a legjobbak, de már AZNAPPANZA (tükröztem, hogy feltűnő legyen :D) lepattogott majdnem az egész manikűröm, pedig az Essence fedőlakkját használtam. Hát mi ez, ha nem pénzkidobás? Lehet, hogy csak én taszítom ennyire, de az biztos, hogy a becsomósodott, maradék Catricemmel már harmadik napja olyanok a körmeim, mintha most festettem volna, ezt pedig lepasszolom anyának vagy a barátnőknek, hátha nekik több sikerük lesz vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

jkrisztie2

2016. április 20.

Fedőlakkból csakis a bombabiztos Astor already dry jöhet szóba ( a többivel jól befürödtem), de alaplakkból több féle is bevált. Ez az egyik. Jah, és a legolcsóbb alaplakkom!
A mostani szuper alap- és fedőlakkos krémmániás blog poszt is ír róla. :) Gyorsan szárad, félmattra, jól megtartja a színes lakkot. Az ecsete valami mesés, nagyon jól lehet vele dolgozni. Igen olcsó, de jó minőségű lakk. A színes lakkjait is szeretem ennek a márkának. Ár-érték arányban ez most tényleg verhetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

NagyAgi

2016. február 16.

Én is sokáig Essence 24/7 lakkot használtam eddig, de az állandóan becsomósodott mire az üveg feléhez értem.
Most úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a fajtát, és úgy gondolom, hogy jól döntöttem :)
Nagyon jó, könnyen lehet rá kenni a körömlakkot, és szépen eldolgozza a barázdákat.
Én sokszor használom magában is 2-3 rétegben, mert tetszik a szolid kellemes szín amit ad a körmeimnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Sig

2015. december 29.

Sok blogon láttam feltűnni, ajánlották, az essence 24/7 alaphoz hasonlították, ami bejött annak idején - így beszereztem. Főleg a félig mattra száradása miatt és persze az elszíneződés ellen. "Mélyvízben" teszteltem: Sötét kékes-zöld lakk, ami alap nélkül ogre körmöket eredményez. Vagy olyat mintha kaptál volna egy tuti kis mérgezést :-)
Átment, megugrotta a lécet. Szerelem van! Ez életem legolcsóbb alaplakkja. Amennyire féltem tőle, annyira meglepett. Se elszíneződés, se darabokban pattogzás, csak némi kopás a körömvégeken kb 4. nap. Persze fedőlakkot is használtam, de ez így is szép teljesítmény az én körmeimen.
Jó választás különösen sötét és problémás színek alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

Jó választás különösen sötét és problémás színek alá.

DettiZsu

2015. december 21.

Szeretem ezt a markát, mert ahhoz képest, hogy olcsó, a legtöbb termékkel meg vagyok elégedve. De ez az alaplakk egy perccel nem hosszabbított a lakkom tartósságán, ugyanúgy lepattant 1,5-2 nap múlva, mint nélküle. Azért hamár megvan elhasznalom, de csodát nem tett. Kezdem azt gondolni, hogy az én körömömmel van a baj, mert az itteni vélemények alapján elég lelkesen dobtam be a kosaramba, sajnálom, hogy nem az igazi. Mondjuk a színe tetszik, akar önmagában is el tudnám képzelni a kezemen, egy fényes fedőlakkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.