RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Rossmann

Kiemelésre vagy kontúrként a szemöldökre.

Ár: 350 Ft , Eladó: Barby0227
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Alleenál és az Árkádnál lehetséges, vagy Foxposttal tudom küldeni
Repirton

2020. január 3.

Megéri az árát. Kemény a hegye, szeretek vele rajzolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Megéri az árát. Kemény a hegye, szeretek vele rajzolni.

junglequeen

2019. szeptember 9.

Nem rossz, de nem is jó igazán... nekem túl viaszos, kemény.
Eléggé rá kell nyomni, hogy látszon bármi.
De az igaz, hogy olcsó is emellé, és van aki ezt az állagot szereti.
Én nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Nem rossz, de nem is jó igazán... nekem túl viaszos, kemény.
Eléggé rá kell nyomni, hogy látszon bármi.
De az igaz, hogy olcsó is emellé, és van aki ezt az állagot szereti.
Én nem fogom újra venni.

NadjaBlue

2019. május 10.

Az eddigi RdeL sminktermékek egyáltalán nem jöttek be, így kissé félve próbáltam ki ezt is. Ez azonban meglepően jó, simán megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

cherry93

2018. október 18.

Szuper termék, ami úgy látom nagyon sokáig ki fog tartani. Nekem a középbarna árnyalat van meg, és kicsit izgultam, hogy hátha túl sötét meg vöröses árnyalatú lesz, de abszolút bevált a sötétszőke hajamhoz! Az alaptónusa szürkés, szóval úgy általában véve szerintem mindenkin természetesen mutat. Tartós, nem mászkál el a nap folyamán, a textúrája is tökéletes, nem túl puha, így nem fogy el gyorsan, de nem is túl kemény, így gyorsan és szépen meg lehet vele csinálni a szemöldököt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Black Fairy

2018. október 8.

A Light black árnyalat szürke...valamiért azt hittem, hogy "természetes" fekete lesz - nem az a hirtelen fekete...meg ez volt a legolcsóbb, és a szemöldökceruza olyasmi, amire nem szívesen költök...de ez katasztrófa...a saját szemöldök szőröm az fekete....és azért szoktam szemöldökceruzát használni, mert néha foltokban hullik, és kitöltöm a lyukakat vele...hát...mondanom se kell gondolom, hogy ez a halvány (nem pigmentált) élettelen szürke szín kimondottan alkalmatlan rá...Az egész szemöldököm élettelennek néz ki tőle...olyan, mintha foltokban őszülnék...

A tartóssága se jó...ha végre rávettem, hogy valahogy a bőrömön maradjon (a legkülönbözőbb sminkalapokkal és fixálókkal), akkor is nagyon gyorsan elmászik a helyéről...Nem tudom, hogy világosabb szőrön, vagy más bőrtípuson, vagy igazi szőrre (nem szőrtelen foltokba kenve) milyen, de nekem nem jött be...(pedig nincsenek nagy igényeim, mindig a lehető legolcsóbb szemöldökceruzát veszem, és mást nem is költök szemöldöksminkre)...Visszatérek az essencehez (az se túl tartós, de legalább fekete).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

BiankaaMolnar

2018. október 2.

Valaki tudja hogy a 04-es árnyalatot hol lehet beszerezni Budapesten belül? Imádom ezt a szemöldök ceruzát, a fekete szemöldökömhöz tökéletesen illik a szürkés színe. Próbálok alternatívát keresni mert egyik rossmann-ban sem találom, de a többi termék meg már túl fekete legyen szó drágáról, olcsóról..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

dorinav

2018. július 28.

Imádom! Életem első szemöldökceruzája. Nekem a 03-as árnyalat van meg, ami tökéletes illik hozzám. Többen is dicsérték már a szemöldököm azóta és mindenki kíváncsi volt milyen terméket használok. Az állaga is tökéletes se nem puha se nem kemény, könnyű hegyezni is. Akár a nap végéig kitart anélkül, hogy elmosódna. Az ár-érték arány valami csodálatos. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Vikcsu98

2018. május 20.

A szemöldököm kiemelésére vettem meg, illetve, hogy a hiányos részeket kitöltsem vele. Nagyon szép, természetes a hatása, szinte észre sem venni, hogy meg van rajzolva a szemöldököm. Meglepően tartós, az ára pedig szintén szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Kuro

2018. május 6.

Nekem a 04-es light black árnyalat van meg. Tartósságra és kezelhetőségre nagyon jó. Mostanában szemöldökspirált használok, az jobban működik az arcomon, de ez nem a termék hibája.
Kipróbáltam szemceruzának is, valószínűleg erre fogom elhasználni, mert természetes hatást nyújt, nem irritálja a szemet, és naagggyon tartós, más szemceruzákhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

nusysan

2018. február 22.

Ennyiért és ennyi jó vélemény után ki kellett próbálnom. Nem rossz a színe se és a tartóssága se, de rá kellett jönnöm, hogy ezek a klasszik szemöldök ceruzák nem feltétlen nekem valók. Egy próbát azért megér, nem árt nekem se, hogy van otthon ez tartalékban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.