Real Techniques

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: manitia, Módosítva: 2017. február 16.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Ecsetek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A sminkszivacs segítségével highlighterezhetsz és korrektorozhatsz, de a kipotyogó szemhéjpúder eltüntetésére és a kontúrvonalak élesítésére is használható.

orchidea8627

2019. október 26.

Szem alá korrektor felvitelére a kedvencem, könnyebb használni mint a nagyobb verziókat.
Nem nélkülözhetetlen, a nagyobb szivacsokkal is megoldható a feladat, de én nagyon megszerettem, kényelmesebb vele a smikelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

danyadi77

2019. szeptember 22.

Csomagban volt mas tipusú szivacsokkal, így használom, de a nagyobb sárgával jobban tudok dolgozni a szemem alatt is. Nem egy nélkülözhetetlen darab, esetleg korrekcióhoz el tudom kepzelni. Minősege a szokasos RT.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. június 19.

Eddig csak egyetlen szivacsom volt, egy bangkoki úton beszerzett koreai darab, azaz sikeresen elkerült a beautyblender/szivacs láz.
De amikor ezt - a két kis fürjtojást, ahogyan @umpalumpa találóan nevezte - megláttam, hát nem tudtam őket a polcon hagyni.
Több videóban dicsérték olyan youtuber-ek, akik számomra is hitelesek, gondoltam, egy próbát biztosan megér, és ez így is lett.
A szem alatti területre sokkal praktikusabb a használata, mint az ecseté, mivel szebb eldolgozást lehet vele elérni.
Örülök, hogy (ismét) engedtem a csábításnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 19.

Örülök, hogy (ismét) engedtem a csábításnak.

Kremcica

2017. augusztus 29.

Iherbes rendelésem legutóbbi áldozata. Picike (olyan fürjtojás méretű) de szuperül kihasználható, alapozáshoz kicsi és javításra is csak akkor jó ha az arcon kell korrigálni, szemnél én is a pálcikát használom minden másra működik. Eszméletlen puha és vizesen tényleg duplájára nő. Ezentúl csakis RT szivacsos fogok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

coffelove

2017. június 29.

Nem rossz, különösen a korrektor eldolgozására alkalmas, viszont erre jó a nagyobb szivacs hegyes vége is, szóval nem létszükséglet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

umpalumpa

2017. március 18.

Ezt a 2 cukiságot Paanniitól vettem. Bevallom eleinte nem nagyon tudtam mire is lesz jó, de reméltem beválik valamire :).
Nos hát javításra nem jött be, arra jobb nekem a fültisztító pálcika, de szem alatti korrektor szétütögetésére és bedolgozására remek! Szárazon akkora mint egy fürjtojás, ha bevizezem 3x-osára duzzad és állati puha lesz. Nagyon könnyű kimosni belőle a masszívabb sminkszert is, ha rögtön kinyomkodom szappanos vízzel (amúgy sem szoktam az eszközeimben hagyni a festékeket, szóval nem tudom mi lenne, ha elborítaná a korrektor és aztán próbálnám kiszedni belőle). Hamar megszárad, mert pici. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

manitia

2017. február 8.

Iherbről rendeltem. Ennyi pénzért nagyon megérte. Szuperül működik a szem alatt korrektor eldolgozására, de mostanában már ezzel alapozok is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.