Real Techniques

Ár:   $9   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   $9
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset.

Ár: 4000 Ft , Eladó: kecskesszuszu17
Állapot: néhányszor használt, megkímélt, a képen látható állapotban, Helyszín: Tahitótfalu, fizetés: személyesen vagy postával
kékvelúrcipő

2020. február 3.

Uhh hát ez egy csoda. Olyan finoman és természetesen oszlatja el a terméket, hogy hihetetlen. Egyszer beleválogattam egy kicsit erősebb színű pirosítóba eddig nem tudtam használni, mert az összes ecsetemmel vásári bohócot csinált belőlem. Ez az ecset olyan jól oszlatja el, hogy még ezt a színt is tudom normálisan használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

MLotti

2020. január 21.

Szokásos RT minőség! Először pirosítóhoz vettem, majd annyira bevált, hogy beszereztem egyet bronzosításra is. Én MAC termékekkel használom, de egyszerűbb, drogériás márkákkal is nagyon jól működik. Nem hiába díjnyertes termék. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Kamea

2020. január 9.

2020. 01. 09. Update: Előlépett a csodakategóriába nálam. Csak ehhez nyúlok, amióta megvan, ezért azóta csak azokat a pirosítókat használom, amikkel kiválóan együtt is működik! Csodásan veszi fel és adja le a sminket. Gondolkodok még egy darab beszerzésén, hogy örök életre szolgáljon! :)

2019. 12. 12. Update: A Clinique pirosítómmal viszont - ami ugyancsak egy égetett pirosító - nem működik együtt. A porállagú, lazább préselésű porokhoz viszont tökéletes!

2019. 12. 10. Az első RT ecsetem, egy szett része volt. Fenntartásaim voltak a márka ecseteivel, mert olyan kis bumburnyáknak tűntek nekem, ennek ellenére amióta megvan, csakis ezt használom pirosításra.
Mostanában a MAC Mineralize Blush Love Thing árnyalata a kedvencem, ami egy égetett pirosító és még ezzel is tökéletesen elboldogul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 9.

LeniMami

2019. december 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos nem volt a legjobb ötlet. Igaz, nem vészes az ára, ezért nem bosszankodom. Úgy látom a legtöbben szeretik, de valahogy a sokkal olcsóbb Dm-es ecsetemmel jobban együtt tudok működni. Nem tetszik ahogy felviszi a terméket, akármilyen technikával dolgozom valahogy nem az igazi. Mac-es pirosítót használok, nem a minőséggel van a baj. Nálam gyengusznak bizonyult, sorry...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Azalea

2019. december 5.

Szép természetes a végeredmény, pirosìtàsra hasznàlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Szép természetes a végeredmény, pirosìtàsra hasznàlom.

Boriskajuliska

2019. december 1.

Meglepően laza tömésű, nagyon puha és a formája is ideális. Az összes pirosítómat, sötétet, világosat, gyönyörűen teríti, amit felvesz azt le is adja, az egész gyors és egyszerű. Kemény pírjaim nincsenek de elképzelhető, hogy azzal nem boldogulna. Sokféle pirosító ecsetem van de mostanában szinte csak ezt használom. Kezdőknek is ajánlom, a sikerélmény garantált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

frozi

2019. november 28.

Imádom, ennyi. :) Sose gondoltam volna, hogy egy pirosító ecset lehet ennyire jó.Először féltem, hogy a nagy fej miatt sok terméket fog felvenni és bohócnak sminkelem magam, de gyönyörű egyenletesen oszlatja el a pirosítót, élmény vele dolgozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Zsozsi21

2019. október 27.

Életem pirosító ecsete. Majdnem mindegyik pirosítómat sikerült túladagolni, vagy nem vette fel a korábbi ecset. Mióta ő megvan, fél percet se vesz igénybe a pirosítás, nagyon puha az ecset, strapabíró, és nem vedlik a tisztítások után. Legtöbbször a The Balm Hot Mama pirosítómat használom, és azzal igen könnyű túlzásba esni, de ezzel az ecsettel még nem sikerült eddig, pedig fél éve már használom majdnem naponta. Ha utazó verzióban is létezne és meglelném ugyanekkora fejjel, azonnal megvenném, számomra 10/11-es :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

zsonody

2019. augusztus 18.

Kicsit félve adom meg az 5 csillagot, mert olyan nagy összehasonlítási alapom nincs, korábban csak Avonos és Ebayről rendelt pirosító ecseteket használtam, de ezt sokkal jobban szeretem, amióta megvan, csak ezt használom. Nagyon puha, jól bírja a tisztítást is és szépen veszi fel a pirosító termékeket, könnyű vele dolgozni, úgyhogy nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

fannus9

2019. július 24.

Jajj istenem de imadom. Minden fillert meger. Olyan puha es olyan jo vele dolgozni. Pirositasra hasznalom. Ez A pirosito ecset de masra is jo. Nem hullik, szepen moshato, tartja magat pedig tobb eve megvan. Orok darab. Arrol nem is beszelve hogy milyen konnyu vele dolgozni. 6 csillag!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.