Real Techniques

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2020. március 17.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset.

Real Techniques ecsetek
Ár: Ár a leírásban , Eladó: Szilva86
Állapot: Párszor használtak szinte újak, Helyszín: --, fizetés: --

Tundi99

2022. május 18.

Szuper ecset nagyon szeretem. Könnyen és gyorsan lehet felvinni vele a pirosítót és a végeredmény is tökéletes lesz vele. Eléggé nagy az ecset feje, de ez engem nem zavar, sőt szerintem ezért lehet ilyen könnyen dolgozni vele. (Próbáltam már kisebb fejű ecsetet is, de annak nem lett ilyen szép a végeredménye)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 18.

Panni21

2021. október 25.

2020. február 27.
Kicsit valóban nagy az ecset feje, de cserébe leheletkönnyű, nagyon természetes pirosítást lehet elérni vele. Sokáig szemeztem vele, de drágállottam, végül megkaptam ajándékba.A tisztítást jól viseli, ugyanolyan puha, mint volt.

Update:
Nemrég felfedeztem, hogy csodálatosan működik highlighterhez is. Még a fényesebb, a mindennapokban kevesebbet használt highlighterem is fel tudom vinni vele úgy, hogy egységes, amolyan belső ragyogást nyújtson. Számomra sokkkal jobb erre a célra, mint egy kimondottan highlighterhez ajánlott ecset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

2020. február 27.

Update:

Gingerbread21

2021. szeptember 19.

Hibátlan és utánozhatatlan ecset bronzosításhoz!
Az everyday essentials csomagban érkezett másik 3 ecsettársával és sminkszivaccsal együtt. Pufi, borzasztóan puha ecset. A tépett kialakításának köszönhetően mesésen viszi & egyben dolgozza is el a bronzosítót :) Lassan 2 éve nyúzom, túl számos mosáson. Semmit nem romlott az állapota, nem hullik a szőre, stabil a nyele. Pirosításhoz is használható, bár nekem kevésbé működött mint bronzosításhoz. Megéri beszerezni a kollekcióba, a reggeli rohanást jócskán megkönnyíti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Hibátlan és utánozhatatlan ecset bronzosításhoz!

boni04

2021. április 30.

Ajándékba kaptam, meg vagyok vele elégedve. Nem hullik a szőre, nem vesz fel túl sok festéket egyszerre, és könnyű tisztítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Candy21

2021. március 15.

Nagyon puha lágy ecset nem működik minden pirosítóval van, hogy alig vesz fel terméket de a nagyon pigmentált pirosítót csak ezzel az ecsettel jó felvinni mert nagyon természetes vele a végeredmény. Alapvetően szeretem ezt az ecsetet de nem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

bberni4

2021. március 12.

nagyon szépen és természetesen viszi fel a pirosítót, púdert is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

nagyon szépen és természetesen viszi fel a pirosítót, púdert is

tara95

2020. szeptember 29.

Kezdjük ott, hogy nagy tök fejem van, egészen szép arccsontokkal, valamint van pár imádott, de brutálisan pigmentált pirosítóm. Minden adott volt, hogy lecsapjak rá, és tényleg hűha! Szuperpuha, úgy teríti a cuccost mint az álom, már azzal satíroz ahogy felviszem, a végeredmény gyönyörű. Szép lassan a teljes készletem RT lesz és az utolsó fillérig megérik az árukat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Honeyhair

2020. szeptember 28.

Úgy látom, majdnem egyedül leszek a véleményemmel, de vállalom. Nagy reményekkel rendeltem meg ezt az ecsetet, bíztam benne, hogy tökéletes lesz (ebben elsősorban a kortársaim, például Kamea véleményét tekintettem mérvadónak). Természetesen nem az ő hibája, és nem is másoké, hogy nálam ez az ecset nem működik. Először is túlságosan lágy, alig vesz fel anyagot, pedig többféle márkájú, állagú és árkategóriájú pirosítót használok. Egyikkel sem működik igazán, az általam legjobban kedvelt, enyhén fényes hatást adó, következésképpen nem túl poros blushlighterekkel meg egyáltalán nem. Másik problémám, hogy a tutorialok szerint elvileg csak a hegyét kellene megforgatni a pirosítóban, az oldalát nem, de így meg még kevesebb anyagot vesz fel, és akkor rögtön adódik is a kérdés, hogy mire ez a hatalmas fej, a lekerekített oldalakkal? A fej olyan nagy, hogy a kisebb panekben gyakorlatilag használhatatlan. Első érzésem az volt, hogy én bizony rettentően béna és ügyetlen vagyok, de tulajdonképpen miért is lennék az, amikor nekem a hagyományos pirosítóecsetekkel is sikerül természetes, nem bohóccsík hatást elérnem?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Judy1

2020. szeptember 18.

Végre egy ecset, amivel természetes hatású pirosítást tudok elérni! :) Imádom! Tökéletes pirosításhoz, és púdert felvinni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

mlexa

2020. szeptember 8.

Szuperül használható ecset. Nagyon puha, minőségi. Nem hullik, pedig már sokszor mostam. Szeretem az RT ecseteket, szerintem ár érték arányban nagyon jók. Szépen veszi fel a pirosítót, egy erősen pigmentáltat is meg tud szelídíteni. Építhetőek vele a termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.