Real Techniques

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2020. március 17.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset.

Ár: 3000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest, Miskolc, fizetés: Csak személyes átvétel

tara95

2020. szeptember 29.

Kezdjük ott, hogy nagy tök fejem van, egészen szép arccsontokkal, valamint van pár imádott, de brutálisan pigmentált pirosítóm. Minden adott volt, hogy lecsapjak rá, és tényleg hűha! Szuperpuha, úgy teríti a cuccost mint az álom, már azzal satíroz ahogy felviszem, a végeredmény gyönyörű. Szép lassan a teljes készletem RT lesz és az utolsó fillérig megérik az árukat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Honeyhair

2020. szeptember 28.

Úgy látom, majdnem egyedül leszek a véleményemmel, de vállalom. Nagy reményekkel rendeltem meg ezt az ecsetet, bíztam benne, hogy tökéletes lesz (ebben elsősorban a kortársaim, például Kamea véleményét tekintettem mérvadónak). Természetesen nem az ő hibája, és nem is másoké, hogy nálam ez az ecset nem működik. Először is túlságosan lágy, alig vesz fel anyagot, pedig többféle márkájú, állagú és árkategóriájú pirosítót használok. Egyikkel sem működik igazán, az általam legjobban kedvelt, enyhén fényes hatást adó, következésképpen nem túl poros blushlighterekkel meg egyáltalán nem. Másik problémám, hogy a tutorialok szerint elvileg csak a hegyét kellene megforgatni a pirosítóban, az oldalát nem, de így meg még kevesebb anyagot vesz fel, és akkor rögtön adódik is a kérdés, hogy mire ez a hatalmas fej, a lekerekített oldalakkal? A fej olyan nagy, hogy a kisebb panekben gyakorlatilag használhatatlan. Első érzésem az volt, hogy én bizony rettentően béna és ügyetlen vagyok, de tulajdonképpen miért is lennék az, amikor nekem a hagyományos pirosítóecsetekkel is sikerül természetes, nem bohóccsík hatást elérnem?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Judy1

2020. szeptember 18.

Végre egy ecset, amivel természetes hatású pirosítást tudok elérni! :) Imádom! Tökéletes pirosításhoz, és púdert felvinni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

mlexa

2020. szeptember 8.

Szuperül használható ecset. Nagyon puha, minőségi. Nem hullik, pedig már sokszor mostam. Szeretem az RT ecseteket, szerintem ár érték arányban nagyon jók. Szépen veszi fel a pirosítót, egy erősen pigmentáltat is meg tud szelídíteni. Építhetőek vele a termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

anneshirley

2020. szeptember 3.

SZERK.: Azóta megérkezett a második, hogy több pirosítómhoz is tudjam használni, anélkül, hogy mosni kellene. Mindent elmond.

Ha valaki a "bohóc-csík" helyett természetesebb hatású pirosításra törekszik, megtalálta az ideális eszközt. Van egy erősebben pigmentált pirosítóm, ami hónapokig kihasználatlanul hevert nálam, mert semelyik ecsetemmel nem tudtam úgy felvinni, hogy ne legyen túlzóan harsány. Mióta ő megvan, azóta állandó rotációban van az említett pirosító is, szép természetes pírt ad, és nem foltos. Kezdem elfelejteni a korábbi pirosító-applikálási módszeremet, ami abból állt, hogy ferde vágású ecsettel felvittem a pirosítót, majd egy külön "blender" ecsettel lágyítottam rajta. Utóbbira az RT ecset mellett nincs szükség. A nagy mérete ne riasszon el senkit, jól ki van ez találva. Amúgy a megszokott RT minőség, jól bírja a mosást, nem hullik a szőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

plinda

2020. július 13.

A kedvenc arcra való ecsetem. Nagyon puha és szépen lehet vele dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

A kedvenc arcra való ecsetem. Nagyon puha és szépen lehet vele dolgozni

ziadrienn

2020. július 8.

nagy reményekkel vettem meg ,de sajnos én nagyon nem szeretem ,alig visz fel színt ,akkor sem ha ötször mártom be pirosítóba :( Féláron vannak jobbak sokkal

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

beautyslhu

2020. július 3.

Kedvenc ecsetem bronzosításhoz. Szuper gyorsan terít, pont a kellő mennyiséget veszi fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 3.

gyngyvr

2020. július 1.

Az elején nem gondoltam, hogy fogom szeretni, de mégis így lett szerencsére. Pirosításhoz, bronzosításhoz is szuper, természetes, egyenletes fedést ad, ami építhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Sofi

2020. július 1.

Először nagyon megijedtem mikor megláttam mekkora a feje ennek az ecsetnek, de bíztam benne, hogy nem véletlenül van ennyire sok pozitív értékelése, és jól tettem:) nagyon puha és nagyon jó a kialakítása, nekem nagyon szépen felveszi és eloszlatja a pirosítót (Mac-eset használok). Első körben simán fel lehet vinni szép vékonyan vele a pirosítót a természetes hatás kedvéért, és utána lehet vele építeni. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.