Real Techniques

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tara95, Módosítva: 2020. január 21.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• gyengéd szintetikus sörték
  • könnyen használható
  • különleges kialakítású ecsettartó

tara95

2020. január 22.

Limitált kollekció, drága, mégis visítva csaptam le rá. Hogy miért?

1. Az enyves mancsú kis tolvaj vadászgörényem lenyúlta a Zoeva Buffer rosegold ecsetemet, eldugta valamelyik raktárába ami egy óriási családiházban egyenlő a ,,sohanemleszmeg" kategóriával.
2. A zoeva túl sűrű, túl tömött, hiába minőségi, szinte nyúzta a bőröm amellett, hogy gyakorlott vagyok...még rohadt nehéz is, ezért kelllett valami.
3. Szerintem/számomra a legszebb alapozást azon ecsetekkel érhetjük el, amelyeknek kellően van tartásuk, pihe-puhák, tömöttek, de nem túlságosan (!!) és lágyan, szinte fátyolszerűen viszik fel a terméket. Na most, amellett, hogy a RT minden kritériumomnak eleget tesz, egyébként a ferdén vágott essence/ebelin ecsetekben találtam meg ugyanezt (kontúr és pirosítóecsetként eladva). Természetesen előbbiek is limitáltak, ez is limitált, MINDEN limitált a fene egye meg, csapjatok le rá amíg van...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Limitált kollekció, drága, mégis visítva csaptam le rá. Hogy miért?