Real Techniques

Ár:   $20   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   $20
Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Ecsetek

3 limitált kiadású ecsetet tartalmaz:

• duo-fiber face brush
  • duo-fiber contour brush
  • duo-fiber eye brush

Taklonból készült ecsetfejjel, alumínium nyéllel.

Real Techniques Duo Fiber Collection ecsetkészlet
Ár: 9500 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, Helyszín: Fonyód, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
Ár: 2400 Ft , Eladó: kardamom77
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budán vagy a belvárosban
Makk Zsuzsó

2019. augusztus 3.

A face brush van meg, púderecsetnek használom, nagyon bevált. Nem kompakt porpúdert szoktam használni a színezett fényvédőm csillogásmentessé tételére. Tökéletesen eloszlatja a púdert, a duo fiber kialakítás miatt szinte kevesebb is kell belőle, szóval még takarékossá is teszi a púderezést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

pancsolos84

2016. november 25.

Ez a szett a legjobb az összes közül, de ez sem tökéletes. Az eye brush nekem kiváló krémes korrektorhoz, a contour brush pirosítani, a nagy pedig elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

thepinkdoor

2016. augusztus 8.

Remek szett, minden darabja jól kihasználható! A nagy ecset tökéletes púderezésre, szupervékony réteget visz fel, így nagyon természetes hatást ad! A kontúrozó ecsetet highlighter felviteléhez használom, mivel kontúrozásra a bold metals kollekció egyik darabja vállt be nekem. A szemre való ecset elsőre furcsa volt, de hamar beleszerettem, nagyon szépen lehet vele a mélyítővonalban dolgozni, finomabb cut crease hatást lehet vele elérni. Az egész szettre elmondható, hogy szuper, strapabíró ecsetek és hogy nehéz velük rontani, túlzásba esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

foxinthebox

2016. július 23.

Egy kedves KM-estől sikerült beszereznem egy új készletet szuper áron, ezúton is köszi neki :)
Sminkeléskor általában az a célom, hogy minden természetesnek tűnjön, ne lehessen megmondani, hogy pirosító, bronzosító stb. van rajtam. Ehhez pont megfelelnek a duo fiber ecsetek, elvileg nehezebb velük túlzásba esni. Ez szerintem is érvényesül mindhárom ecsetnél, szépen fokozatosan lehet felépíteni a színeket, ami időigényesebb, de én nem bánom.
Az arcecset az eddigi legpuhább ecsetem, nekem már csak ezért az egy darabért érdemes volt megvenni a készletet. Ő lett a kedvencem, púderhez és bronzosítóhoz is használom. A kontúr ecset pirosításra vált be a leginkább. A szemre való ecsettől picit tartottam, de satírozáshoz nekem tetszik.
Ami negatívum és megemlítendő, hogy érdemes óvatosabban, az ecsetet fektetve tartva felvenni a termékeket, különben nagyon karcolják a felszínt, porzik minden.
Amúgy szokásos RT minőség, nem hullik, könnyű tisztítani stb stb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Amúgy szokásos RT minőség, nem hullik, könnyű tisztítani stb stb. :)

rea3

2015. augusztus 29.

Jaaj de örülök, hogy meggyőztem magam (nem volt olyan nehéz :D ) és megvettem. A leges legjobb kontúrszett, nincsenek éles vonalak, csodásan satíroznak mindhárman. A df face brush-t pirosításra, a df contour brush-t kontúrra és ha az orromat is van kedvem kontúrozni akkor arra használom a szemrevaló df eye brush-t. Amelett, hogy az ecsetek nagyon elegánsak, természetesen pihe puhák is, csodás szett <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Timcsi85

2015. augusztus 21.

Hmmm... nagyon jó minőség, de a szemre való ecsettel még nem sikerült összebarátkoznunk, cirka egy év alatt sem :D Nem találok olyan területet vagy funckiót, amihez számomra nélkülözhetetlen eszköz lehetne. Túl hosszúak és ritkák a szálai, korántsem olyan tömött, mint a képen. Sebaj, nem adom fel :)
A púderecset megegyezik a Nick's Pickben lévővel, így kettőt is birtokolok. Kellemes, lágy és vékony fedést ad.
A kontúrozó ecset szuper, szép, halvány fedést ad, por és krémes állagú kontúrtermékre is megfelelő. Szépen dolgozik a szem alatti területeken is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Csilluska

2015. február 2.

Igazából a Nic's Picks szettet szerettem volna megvenni, de éppen nem volt kapható, én viszont nem bírtam várni, úgyhogy ezt választottam helyette. A legnagyobb ecsetet púderezéshez használom, nagyon szépen veszi fel a púdert, nem lesz "poros" az arcom töle. A középsöt pirosításra használom, szerintem megfelel hozzá. A legkisebb ecsetet megpróbáltam én is korrektor eldolgozásához használni, mivel nekem túl nagy ahhoz, hogy jól lehessen dolgozni vele szemhéjon, de a reggeli rohanásban sokkal egyszerübb az ujjaimmal dolgozni, úgyhogy arra sem használom már. Mivel 3-ból csak 2 vált be, nem tudok 5 csillagot adni... Egyébként a minöségükkel nincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

j.sule

2014. november 19.

Nem régóta az enyémek, de hamar megszerettem ezeket az ecseteket. Kontúrozásra az itteni ecset ráadásul jobban bevált, mint a klasszik RT kontúrozója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 19.

ercsike76

2014. szeptember 9.

Az összes RT ecset megvan de egyik sem a kedvencem. Viszont ez a hármas telitalálat!!! A legnagyobbat szoktam bronzosítóhoz, laza púderezéshez használni, ŰBER! A középsőt highlighterhez, pírhoz, néha szem alatti korrektor púderrel való fixálásához, IMÁDOM! És a legkisebbet a szem alatti korrektor eldolgozásához, TÖKÉLETES!
Ez az egyetlen szett amit szeretek és minden nap használok, nem hullanak, puhák, könnyű tisztítani őket! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Szilva86

2014. július 13.

Megosztóak az érzéseim. A kinézete miatt vettem meg, de nem tudom kihasznàlni. A face brush púderhez lenne jó, de arra a màsik RT ecsetet hasznàlom. Elég ritkàk a szàlaik. Az eye brush satírozàshoz jól hasznàlható. Nem érzem azt, hogy mégrte a vétele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.