Real Techniques

Ár:   $10   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2014. március 31.

Ár:   $10

• mini shading brush
  • mini face brush

jemelja

2016. augusztus 6.

A két pufi ecsetet tudom használni ezek közül, alapozó ecsetnek sosem szerettem a lapos ecsetet, ez a darab meg különösen fura, hosszúkás, nem puha, nem rugalmas, kényelmetlen a trióból, szóval annak nem találtam tennivalót, amásik kettő viszont ideális semre, arcra, persze utazáskor kicsit multifunkciós használatban vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

mujerconfused

2016. május 17.

Nagyon-nagyon pici ecsetek, tényleg bárhol elférnek, a face és a shading brush nagyon szuper, pont olyan jól lehet velük dolgozni, mint a nagy testvéreikkel. Ezt az alapozóecsetet viszont már a Core Collectionban se szerettem, itt se jobb. Táskába bedobálósnak Aliról 700 Ft-ért teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

vanett

2015. július 9.

A sok lelkes vélemény után akkor én leszek az, aki megtöri a sort...
Nekem nagy csalódás az egész készlet. Tettem egy próbát az utazásunk előtt, de azonnal el is mostam az ecseteket és ajándékozom el, mert én konkrétan egyikkel sem tudtam semmi értelmeset kezdeni.
Mindegyik puha, nem karcol, ez eddig rendben is van. A gond akkor kezdődik, mikor használatba is veszi őket az ember. Tudom, hogy utazós készlet, méret, de még az xs-es kesztyűs kezeimnek is játékecsetek ezek. A MAC SE ecsetei szerintem abszolút utazóbarátok, de még nem rövidek ahhoz, hogy kényelmetlen legyen a használatuk.
A rózsaszín fejének mérete még rendben is lenne, de annyi finish púdert vett fel, hogy azt hittem, valami rizsporos, parókás parádé lesz, amiről nem tudok. Irdatlan mennyiséget pazarol el, s tart magában (van ugyanilyen sűrűségű és puhaságú ecsetem, ami töredék ennyi anyaggal dolgozik, s nem csilliárdokért vettem, szóval nem irreális elvárás lenne ez részemről).
Alapozásra az arany ecset nevetségesen kicsi. Aki tényleg ezzel akarja az arcát lealapozni, az rendesen szánjon rá időt, mert el fog tartani! Én korrektor felvitelére használtam (vagyis próbáltam), de az alsó pillatősorhoz nem tudtam rendesen bevinni a korrektort, pedig precíznek látszó feje van.
A lila ecsetkével pedig a krémes szempúdert próbáltam a szememre varázsolni. Inkább nem írom le, hogy mennyire katasztrófálisan nem ment, legyen elég az, hogy 2 percnél feladtam.
Összességében: ez egy nagyon jó ötlet lenne, de túl sok benne a ha... Az alapozóecset korrektorozásra való használatán kívül a szettnek semmiféle értelmét nem látom, csak ezért kapja meg a 2 csillagot, lényegében azonban pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

A sok lelkes vélemény után akkor én leszek az, aki megtöri a sort...

lide81

2015. január 17.

Azóta is ez a kedvenc! Bár vettem több ecsetet is, de a kis rózsaszín pirosító/alapozó ecset a csúcs!!!!!

Szuper kis szett! Az ecsetek mindegyike többfunkciósra lett kitalálva, köszönhetően annak hogy a fejek valamennyire kisebbek, mint a "nagy testvérük".
1. mini face brush:árnyékoló,pirosító, folyékony alapozó felvitelére alkalmas
2. mini foundation brush: alapozásra (szerintem ez kicsit macerás) inkább szemhéj alapozásra, folyékony korrektorokra, valamint élesebb kontúrozásra ajánlják
3. mini shading brush: szemhéjfestékek felvitelére, füstösítésre, kiemelésre, kisebb területek kontúrozására, valamit az arc apróbb hibáinak korrigálására való.
Mindez elfér egy tenyérben:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

1. mini face brush:árnyékoló,pirosító, folyékony alapozó felvitelére alkalmas
Mindez elfér egy tenyérben:)))

Rony

2014. december 19.

Hát az a helyzet, hogy nem bírtam ellenállni neki, és megrendeltem.
Azt nem tudom, hogy miért, mert nem igazán szoktam sminkcuccokat vinni magammal.
Kicsit csalódás volt, hogy ennyire pici az egész, de kárpótolt az az iszonyatosan finom és puha szőre.
Nyaraláshoz biztos jó esz, mert pici, kis helyen elfér, és multifunkciós ecsetek.
Aki hord magával sminkfelszerelést, nekik ajánlom igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Hát az a helyzet, hogy nem bírtam ellenállni neki, és megrendeltem.
Aki hord magával sminkfelszerelést, nekik ajánlom igazán.

wzannus

2014. december 1.

Nekem ez a "szaladgálós" készletem :) imádom Őket, ez volt az első RT ecsetkészletem, és miattuk szerettem bele a márkába :) nem olyan egyszerű mosni őket, mint amire számítottam, de ettől függetlenül IMÁDOM :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

j.sule

2014. szeptember 11.

Nagyon cuki, pici ecsetek. Én az alapozóecsetet a korrektoromhoz használom, ha napközben igazítani kell a sminket. Nagyon vágytam rájuk, nem csalódtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

_ca_

2014. június 6.

A szokásos RT minőség, nagyon cuki picike ecsetek formájában. Úgy veszem észre, hogy mindegyiknek megvan a RT-nél a "nagyobbik tesója" is. A fejük alig tér el az eredetiektől, csak a száruk sokkal rövidebb. Így tökéletesen használhatóak, és könnyű nekik helyet szorítani a rohangálós táskában. Ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.