Real Techniques

Ár:   €7   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsonody, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Ár:   €7
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Multifunkcionális mini ecset elsősorban utazásokhoz. Púder alapú termékekhez alkalmazható.

claudia.nyilas

2020. szeptember 9.

Elég sok ecsettel rendelkezem, sok márkától, Sigma-tól a Morphe ecseteken át a Coastal Scents-ig, de ez a valaha legjobb ecsetem arcra pirosításhoz. Mivel eddig csak ajakecsetem volt tőlük, és azt nem szerettem meg, ezért mégis érdemes lesz az arcra való ecsetek között válogatni. Isteni finish-e lesz az arcpírnek. Tökéletes mennyiséget vesz fel és gyönyörűen oszlatja szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Bocse

2020. augusztus 3.

Nagyon jó, kis helyen is elfér. Táskában mindig van helye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Nagyon jó, kis helyen is elfér. Táskában mindig van helye!

Kamea

2020. április 27.

Nagyon bejött a RT pirosítóecsete, ami egy szett része volt. Annyira, hogy utána beszereztem egy mono példányt is belőle. Ezt pedig a neszesszeremben hordom, napközbeni pirosítóigazítás céljából. Tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 27.

Mosomacko21

2020. április 14.

Nagyon szeretem mert pici táskábadobós, puha és tényleg többfunkciós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Nagyon szeretem mert pici táskábadobós, puha és tényleg többfunkciós.

Boriskajuliska

2019. december 17.

Kifejezetten a táskába a legkisebb neszeszerembe dobni vettem napközbeni púderigazításához ill. rövidebb utazáshoz. Nagyon jó minőségű puha ecset amit csak porállagú termékekhez használok és tökéletesen szuperál! Féltem egy picit , hogy a hosszabb nyél hiányozni fog de szerencsére nem így lett. Valószínűleg a többi mini RT ecsetet is be fogom szerezni (folyékony állaghoz ill. kontúrozó). Szépek, jó minőségűek és túlzás nélkül hiány pótlóak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 17.

lexyweaver

2019. november 10.

Szokásos RT minőség (vagyis nagyon puha és nem hullik). Vékonyan lehet vele púderezni. Amikor elfelejtettem magammal pirosító ecsetet vinni, annak a szerepét is jól betöltötte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

random

2019. szeptember 9.

nekem még a régebbi design van meg, a sötétebb pink, fekete végű nyéllel. a feje kicsit műanyag... szóval csakis és kizárólag tisztán, csontszárazon szerepel jól, mert ha kicsit is nedves, vagy esetleg sminklerakódásos, akkor már nem lehet vele rendesen púderezni. ez az az ecsetem, amit a leggyakrabban tisztítok... viszont akkor jól szerepel, szépen teríti a fixáló púdert, nem szedi fel az alapozót, és mivel elég nagy a feje, gyorsan végezni lehet a teljes arccal. persze ha van az embernek természetes(ebbnek ható) szőrű ecsete, akkor sokkal jobb eredményt érhet el. pirosítóhoz nem volt rossz, sőt, de ahhoz egyrészt van másik (jobban bevált) ecsetem, másrészt kicsit nagy nekem... máshoz még nem próbáltam. legalább drága nem volt :D (annyira - vagyis az árát megérte)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

zsonody

2019. szeptember 3.

Ez egy szuper ecset, a mérete és sokoldalúsága miatt nálam telitalálat. Hozza a Real Techniques ecsetek minőségét, tehát puha, jól lehet vele dolgozni és bírja a mosást is. Használtam már púderhez, pirosítóhoz és bronzosítóhoz is, mindegyikhez remekül működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.