Real Techniques

Ár:   $6   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Ár:   $6
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szakszerűen vágott kontúrszivacs az arc árnyékolására. Használd nedvesen az üde ragyogásért, illetve szárazon a teljes fedésért. Alkalmas por, krém és folyékony termékek felvitelére. Ajánlott 1-3 havonta lecserélni. Latexmentes.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 20.

Krémes bronzosítóhoz és kontúrhoz használom. Nagyon szeretem, mint az összes RT sminkszivacsot, több mint egy éve már csak ettől a márkától veszem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

cseri88

2018. augusztus 28.

Rendelés közben nem figyeltem, hogy mit teszek bele a kosárba, mert másik szivacsot szerettem volna, de nem bántam meg. Kis aranyos szivacs és nagyon jól lehet vele dolgozni. Valószínűleg megrendelem a testvérét is, a normális méretűt is. Nagyon szeretem a RT termékeket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

kklaudia

2017. április 9.

Eddig Beauty Blendert használtam, épp itt volt az ideje lecserélni, de mindenhol hiányos volt a készlet... ekkor találtam rá, és úgy döntöttem, hogy akkor kipróbálom. De jól tettem! Nekem szimpibb az anyaga, mint a drágább BB-é, szuperül teszi a dolgát, és szerintem kevesebb festéket is szív magába... a színe és a fogása is csodás. Remélem sokáig jóban leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.