Real Techniques

Ár:   $10   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2013. július 18.

Ár:   $10
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset.

ÚJ Real Techniques Powder Brush - 201
Ár: 3500 Ft , Eladó: Plusskutya
Állapot: vadonat új, dobozában, Helyszín: Budapest, XI. vagy XIV., fizetés: személyesen vagy előreutalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mlexa

2020. szeptember 8.

Hihetetlenül puha. Gyorsan lehet vele dolgozni, pár pillanat és már kész is. Több púder ecsetem is van, de ez a favorit. Szintén nagyon jó minőségű, nem hullik, könnyen tisztítható. Porpúdereim vannak, tökéletes velük. Préselt púderrel még nem próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

MLotti

2020. január 21.

Eddigi legjobban bevált púder ecsetem. Hatalmas feje van, néhány mozdulat és kész is az egész arcom. Ami részemről hatalmas piros pont, hogy egy tömött ecsetről van szó, mégis nagyon könnyű és gyors a tisztítása. Mindenképp ajánlott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Ancsika77

2019. december 12.

Legnagyobb kedvencem púder ecsetek közül,már két darabom is van belőle.Az egyiket dmben vettem,ez sokksl puhább,mint a másik,amelyiket a pink pandáról rendeltem.Nagyon jó a formája,mérete,nagyon finom puha,loose és kompakt púderrel is kiválóan működik,valamint bronzosításra is használható.Van egy pár púder ecsetem,de valamiért ezért nyúlok leggyakrabban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Catmasin

2019. augusztus 24.

Nagyon nem jó. Szúrja az ember arcát. Nem tudom, hogy csinálják vagy miből ezt az ecsetet, hogy csak szélsőséget lehet róla olvasni. Vagy nagyon puha, vagy erős szálú. Hát én kifogtam az erőset, szúr, karcolja az arcom. 2 csillag mert a többi sminkecsetemmel nincs gond. Azok valóban puhák, de ez. Drótkefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Lizz07

2019. május 29.

Ez a kedvenc ecsetem. Szépen lehet vele dolgozni, puha és jól lehet tisztítani. Nekem nagyságra is tökéletes. A közeljövőben szándékozom még a márka ecseteiből betárazni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Geva74

2019. május 22.

Feladatàt tökéletesen ellàtja, kicsit leherne nagyobb a feje,de ezért pontot nem vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

pankalany

2019. április 16.

Szuperpuha nagyfejű ecset, tökéletes a púder könnyed eloszlatásához vagy gyöngyök felviteléhez... Szokásos kiváló RT minőség, nálam nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Albertina

2018. október 7.

Második RT ecsetem, de az utolsó is! Mindkettő csalódás! Ez a púderecset nem elég puha. Az enyém (úgy látom van szórás a minőségben) tömött, de mivel merevebb az általam preferáltnál, leszedi az alapozót is. Ráadásul előre (vagy hátra) van dőlve az egész feje. Nincs eldeformálódva, hanem a ragasztással együtt dől. Na nem nagyon, de mégis... Ezen az áron vehettem volna 3 számomra normálisabbat, ugyanis az Ebay-es ecseteim sokkal puhábbak, jobb velük púderezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

Mancsoska

2018. szeptember 9.

Imádom, hogy ilyen hatalmas feje van, gyorsan le tudom púderezni vele az arcom. Jó puha, könnyen tisztítható és gyorsan szárad, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

micirpicir

2018. július 2.

Régóta kerestem egy igazi jó nagy fejű púderecsetet-itt találtam ezt kedvező áron. Valóban nagy a feje és valóban puha-nekem bevált,nem keresek tovább. Por púderhez, és G Meteorites golyókhoz használom. Jól kézre áll, minősége megfelelő,tisztítani is könnyű-ecsetszappant használok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.