Real Techniques

Ár:   $30   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. december 4.

Ár:   $30
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Sam kedvenc ecsetei. Ideális egy kezdő ecsetkészletnek, vagy a már meglévő készlet bővítésére.

Termékek:

• Pointed Foundation Brush -folyékony alapozóhoz
  • Fine Liner Brush -folyékony és krémes szemhéjtushoz

mlexa

2020. május 22.

Szuper kis összeállítás, egyedül a lapos ecsetet nem szoktam használni, a többi napi szinten használatban van. Nagyon puhák, könnyű velük dolgozni. Szépen felveszik és le is adják a termékeket. Pont megfelelő méretűek, és szépek, még ha ez másodlagos szempont is. Ajánlom, mert tényleg majdnem minden benne van, ami egy teljes smink elkészítéséhez kell. Maximum még egy ecset szükséges pluszban a szemekre, de a többi ezekkel simán megoldható! Jó kézbe venni őket, nagyon szeretem, örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

mujerconfused

2016. december 16.

Másolatot vettem hordozgatós tartaléknak, néhányból van eredetim is, egy jól összerakott készlet, kivéve az alapozó ecsetet, azzal én csak maszkokat szoktam felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

CupcakeQueen

2016. november 15.

Pár hónapja nagyon akciós áron rendeltem iHerb-ről. Így nagyon megérte, az ecsetek nagyon puhák és szépen lehet velük dolgozni, az csak pluszpont, hogy még nagyon szépek is :) Ajándékba volt a készlethez egy kis táska is, bár sok minden nem fér bele, de kedves dolog, hogy beletettek egy ilyen ajándékot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

biusjj

2016. szeptember 6.

Nagyon szeretem ezt a szettet, minden nap használom, pedig van egy rakás ecsetem, de valahogy mindig ezekért nyúlok. Több mint egy éve megvannak és szuperül bírják. Nagyon jól ki lehet használni mindet, puhák, könnyű velük dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

torppicur3

2015. március 31.

Pár hete kaptam meg és imádom! Gyönyörűen lehet vele dolgozni, nem hullik a szőrük és nagyon jó árban vannak. Egyedül a fine liner brush-t nem használom, mert én szemhéjtushoz nem ilyen ecsetet használok, de meg fogom próbálni, hátha ez is beválik. De ha mégsem, akkor is megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

S.Merci

2014. december 13.

Egy hónapja birtoklom ezt a csodás kis készletet. Ez az első próbálkozásom Real Techniques-es ecsetekkel, de rögtön egy héttel a megérkezésük után, rendeltem még egy adaggal az ecseteikből. (Ez azt hiszem mindent elárul!) Én is iherb-ről rendeltem, most már másodszorra, és sajnos mindkétszer majdnem egy hónapba tellett mire ideértek a 4 dolcsis szállítással. Már annyira vártam őket, hogy velük álmodtam.. :D
Nagyon sokat használom őket, főleg a Multi-Task Brush-t, Buffing Brush-t és a Pointed Foundation Brush-t. Ezek majdnem napi használatban vannak, ezért sokat tisztítom őket, főleg mert pattanásokra hajlamos a bőröm. Jelentem a mosásokat nagyon jól tűrik, ha délután kimosom őket, és egy törölközőn ráteszem őket a radiátorra, másnapra már bevetésre készek.
Érdekes, hogy én a Buffing Brush-nak annyira nem örültem, jobban tetszett volna az Expert Face Brush, és egy darabig nem is használtam, mert külön megvettem az utóbbit és teljesen odáig voltam érte. De aztán egyszer csak kipróbáltam és nem hittem a szememnek. Az alapozót még láthatatlanabbá teszi, mint az expert, semmi csík, csak természetes hatás. Ő a legkellemesebb meglepetés az egészben. A Multi Task Brush-t bronzosítóhoz és púderhez használom, nagyon jól teszi a dolgát. A Pointed F. Brush-t csak szem alá használom, illetve korrektorozáshoz. Ő nem lett akkora sztár a szememben, de azért nem rossz. A Setting B.-t ritkán használom, de akkor általában highlighterhez, és működik krémes és por állagú termékekkel is. A Crease ecset tökéletes, nem tudok belekötni. Imádom, hogy nem olyan nagy és bumfordi, mert nekem elég kicsi szemem és szemhéjam van. A Fine Liner-rel pedig igazan fine line-t lehet húzni. :P
Szerintem iherb-ről nagyon megéri, akár egy alap, kezdő készletnek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Szerintem iherb-ről nagyon megéri, akár egy alap, kezdő készletnek is.

katacita

2014. május 8.

Karácsony óta használom ezt a készletet, most már nyugodtan írhatok róluk (kép alapján sorban):

Multi task brush: Azt hiszem, ebből kéne kb három, és akkor a különböző termékeket velük vinném fel (nem szeretek egy ecsettel többféle terméket is használni). Tökéletes púderezéshez, pirosításhoz, akár alapozáshoz is, bár ahhoz én nem használok ecsetet, ha nagyon akarod, kontúrozáshoz is, szóval ha van egy ilyen ecseted, akkor azzal legalább 3 ecseted van. Nem véletlenül kapta a nevét.

Setting Brush: Szem és szemöldök alá ezzel viszem fel a púdert ill a matt világos szemhéjport.

Buffing Brush: Ő picit tömöttebb és masszívabb, ezért olyan pirosítóhoz használom, amelyikből kicsit nehezebb előcsalogatni a színt (pl. Bourjois). Meg néha krémpirosítóhoz is.

Pointed Foundation Brush: Na őt nem használom. Próbáltam korrektorhoz, aztán alapozóhoz, de az egyikhez nagy, a másikhoz kicsi, így még töröm a fejem, hogy mire lenne igazán jó.

Essential Crease Brush: Valóban tökéletes a mélyítővonalas festegetéshez, bár szerintem bármilyen szemhéjpúdert fel lehet vinni vele. Bár klasszik Mac 217-em még nem volt, szóval nem tudom, mi az "etalon", de nekem ez nagyon tetszik, szinte mindig őt használom, ha matt színeket viszek fel (csillogókhoz másik ecset van, külön, hogy ne vegyüljenek).

Fine Liner Brush: Folyékony cucchoz nem próbáltam, bár nem is nagyon tudom elképzelni, hogy pl a krémes szemhéjtust hogy vinné fel, alig pár szál az egész. Én por állagú szemfestékhez használom, a felső szempillatöveket szoktam kihúzni vele, így nem lesz olyan masszív a vonal, mintha ceruzát vagy tust használnék. Nem kihagyhatatlan ecset, szerintem egy hagyományos ferde ecset (pl Essence) is ugyanezt a célt szolgálja, de biztos akad olyan, aki nem ért egyet velem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

svivko

2014. március 15.

1,5 hónapja használom. iHerbről rendeltem 6500 Ft-ért akciósan (még mindig az!), 4 dolcsis szállítással, 2 hét alatt rendben megjött. :)
A tények után a vélemény;
Multi-Task Brush én csak pirosítani használom- de csak mert van egy álompuha, nagyfejű Ecotools púderecsetem már- , ehhez kiváló. A makrancosabb krémpíreket is pikkpakk csomómentesre simítja. A feje megfelelő méretű, bár őszintén én kicsit sajnálom, hogy nem gömbölyű a vége, hanem ilyen oldalt lapított, de végülis így is tök jól működik, plusz egyszerre több mindenre lehet használni.
Buffing Brush az egyik nagy kedvencem a pakkból. Komolyan jobban szeretem, mint az Expert Face Blush-ukat. Kevésbé tömöttebb, picivel nagyobb a feje, és így nekem sokkal könnyebb csíkmentesen alapozni. Viszont több anyagot vesz fel laza szálainak köszönhetően, így az Expert F után használom csak finomításokra, illetve kontúr elsatírozáshoz. Egy áldás! :)
Essential Crease Brush szintén tökéletes darab. Viszont akik csak emiatt az ecset miatt fenik a fogukat erre a szettre; elárulom, nem olyan istenektől kapott csoda ez. Nem tud többet, mint az Ecotools crease-eim, az UD crease ecsetem, szóval csak egy crease ecset, és kész. :) Persze a megszállott gyűjtőknek mindegy, de gondoltam szólok. Természetesen nem arról van szó, hogy nem szeretem, hiszen nagyon finom puha, tökéletes a formája a füstösítéshez, a mélyítővonalas sminkekhez, csak azt mondom, hogy nincs új a nap alatt.
Setting Brush ra azthittem, hogy ez lesz a kedvencem a szettből, söt, kifejezetten miatta rendeltem a csomagot (plusz a remek akció miatt), de -shame on me- egy 300 Ft-os ebayes minikabuki ecsetet jobban szeretek a highlightra használni, mint ezt. ( ecset: http://t7.hu/15s4 ) Viszont porkontúrra, illetve szemkorrektor fixálására tökéletes lett. Nem hagytam ám munkanélkül! :)
Pointed Foundation Brush természetesen ment a korrektor ecsetek közé. Nincs kivetnivalóm, én az Ecotools korrektorecseteit szoktam meg, amik 1/3-ad ekkorák, de tulajdonképpen ezzel sokkal kevesebb idő elkészíteni a szem alatti korrektorozást.
Fine Liner Brush-sal rendkívül egyszerű a tusozás, nagyon szépen lehet vele dolgozni a szempillatőben, és a tűhegyes farkincát is meg tudjuk vele csinálni, szóval ez is szuper.
Mindegyik darab jellemzője a finom puha, többszöri mosás után (heti 1x) sem hullott egy szál szőr sem, és nagyon könnyű az alumínium nyélnek köszönhetően.
Nincs kivetnivalóm a szettel kapcsolatban, aki teheti, rendelje meg, ennyi pénzért 6db ecset nagyon jó ár! Főleg, hogy ilyen minőséget kapunk! :)
A kuponkódom a linkre kattintva lehet elérni;
Az első iherbes rendelésedből ez alapból - 5$-t jelent bármilyen értékben (tehát ingyenes a szállítás + 1 dolcsi), -10$-t pedig 40$ feletti vásárlásnál. :) És egy hatalmas virtuális cuppanós tőlem, így én is juthatok kedvezményekhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

A tények után a vélemény;
A kuponkódom a linkre kattintva lehet elérni;

rekag

2014. március 14.

10 nap masszív tesztelgetés után jöttem véleményezni. A satírozó ecset az egyik legjobb amit valaha használtam (pedig van egy pár). Nagyon szépen lehet vele a mélyítővonalban dolgozni, füstösíteni, színeket összemosni. Imádom! A buffing ecsettel nekem csak az alapozókat sikerült szépen felvinnem, a bb és cc krémeket valahogy felszívja és foltos lesz a végeredmény, szóval a közepesen sűrű vagy folyékonyabb állagú alapozókhoz nagyon jó választás. Púderezéshez nekem túl kicsi, pirosítóhoz nem próbáltam. A nyelv formájú alapozó ecsetet a szemem alá használom korrektorhoz. Jó, jó de állandóan ki kell tisztítanom hogy hibátlan legyen a végeredmény, az eddigi ecsetemmel ilyen gond nem volt, viszont túl széles volt, ennek viszont tökéletes a mérete, úgyhogy marad a sűrű tisztogatás. A highlighter ecsetről csak szuperlatívuszokban tudok beszélni, tökéletes a mérete, szép vele a végeredmény. A multi task ecset sajnos nekem pirosítóhoz nem jött be, viszont kontúrozni hibátlanul lehet vele. A tusecsetet nem használtam még tusvonalhoz, mert mostanság leszoktam a zselés tusokról, de alsó szempillatőbe már próbáltam és oda is jó, ha vékonyan akarjuk felvinni a szemhéjpúdert.
Egyszóval 6800 ft-ért nagyon megérte ez a készlet, öröm őket használni!

Update: Rájöttem hogyan is kell használni a multi task ecsetet pirosításhoz, és azóta csak ezt használom. Így mehetne a szettnek a 6. csillag is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Egyszóval 6800 ft-ért nagyon megérte ez a készlet, öröm őket használni!

Pöti

2014. február 21.

Meghozta a postás bácsi.. Nagy a boldogság... Mindegyik ecset csodálatos, így szettben nagyon megérte..

Update: bő egy hete használom ezeket a drágaságokat. Egyedül a pointed foundation brush-t nem használtam még, mert alapozásra nekem az kicsi. A multi task brush fantasztikus púderezéshez, pirosítóhoz, pihe puha, élmény vele dolgozni. A buffing brush tökéletes alapozáshoz, nekem még talán jobban szuperál mint az expert face brush, gyorsabb vele alapozni. A setting brush-t kontúrhoz fogtam be és highlighterhez. A crease brush is nagyon jó puha, szerencsére nem szúr mint a dual fibre szemhéjecset. És hát végül a fine liner tusecset... Jaj, elsőre megrettentem tőle, vékonyabb fejre számítottam. Aztán már az első körben összebarátkoztunk, azóta minden nap (kivéve a mait, mert ma a szilikonost próbáltam ki) használtam és csodás... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.