Real Techniques

Ár:   2880 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• speciális alakja megkönnyíti az alkalmazását
  • ideális highlighter és púder felvitelére
  • krémes highlighterhez is használható
  • UltraPlush szintetikus sörték

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tundi99

2022. május 18.

Imádom ezt az ecsetet minden nap használom púder és highlighter felvizeléhez, soha egyetlen panaszom se volt rá. Imádom a sörtéit nagyon puhák és még a szemkörnyékemet se bántják. Mindenkinek ajánlom ezt a terméket. Ha egyszer elhasználódik biztos fogok újat venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Piko888

2022. február 13.

Évek óta használom fixáláshoz, highlighterhez, égetett pirosítóhoz. Igazi multifunkcionális darab és nagyon strapabíró.
Nem olyan régen egy videóban láttam, hogy Tombor Sarolta sminkmester ezzel vitte fel az alapozót a modellre, muszáj volt kipróbálnom.
Ez valami zseniális, eszembe se jutott volna. A kézfejemről viszem fel az ecsettel. A szokásosan használt alapozó mennyiségnek így a töredéke elég, nagyon természetes, bőrbe olvadó a végeredmény és nem is csíkoz. Minden fillért megér ez az ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

Petalodirosa

2022. február 1.

Szem alatti terület fixálására, por púder felvitelére az arc többi részére, highlighter felvitelére tökéletesen jó. Nem kell drágább ecset, mert ez is kiválóan működik. Nem hullik a szőre, én sima Baba samponnal tisztítom az ecseteimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

Missglamorazzi

2021. március 27.

Highlighter felvitelére használom, sokkal szebbnek érzem a végeredményt így, mint pl legyezőszerű ecsettel. Minden nap használom, jól tisztítható és nem hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Candy21

2021. március 15.

Nagyon jó porpúderhez és highlighterhez egyaránt jó puha pont annyira tömött amennyire kell lehet be is szerzek belőle még egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Panni21

2021. január 19.

Mostanában ezt az ecsetet használom porpúder illetve highlighter felviteléhez, tökéletes mindkettőhöz. Nem túl kemény, nem túl puha, nem hullatja a szálait mosáskor. A márka egyik legjobb ecsete.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

kisbobitas

2020. november 27.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, sőt már több mint 1 éve megvan és azóta sem hullott a szőre. Én highlighterekhez használom, ha természetes hatást vagy netán erősebbet szeretnék könnyen meg tudom oldani ezzel az ecsettel. Szerintem minden pénzt megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Judy1

2020. szeptember 18.

Imádom! Annyira puha! emellett tartós, többször mostam már ki, de nem hullik a szőre és ugyanolyan puha. Használom szem alatt és egész arcra púderezni, highlightert felvinni, bronzosítani.. annyi mindenre használható. Imádom, tervezek venni még min egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

mlexa

2020. szeptember 8.

Rengeteg mindenre használható kis ecset. Magas minőség, jó áron. Nem hullik, pedig már sokszor mostam. Nagyon puha,öröm vele dolgozni. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

sztike

2020. február 11.

Szem alá, orra, orr melletti területre és a szám körül használom. Nagyon szeretem. Régebben megvolt az a becsípődésem, hogy a púderecsetnek nagynak kell lennie, mert akkor terít jól, de egyértelműen jobban működik a kisebb fejű, lazább, "puffosabb" ecset. Napi szinten használom, jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.