Real Techniques

Ár:   $8   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2013. július 18.

Ár:   $8
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset.

Ár: 1600 , Eladó: audrina22
Állapot: Egyszer kipróbáltam., Helyszín: Tatabánya, fizetés: Postàzni tudom. Postaköltség a vevőt terheli. Fizetés előre utalással.

sztike

2020. február 11.

Szem alá, orra, orr melletti területre és a szám körül használom. Nagyon szeretem. Régebben megvolt az a becsípődésem, hogy a púderecsetnek nagynak kell lennie, mert akkor terít jól, de egyértelműen jobban működik a kisebb fejű, lazább, "puffosabb" ecset. Napi szinten használom, jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Michelanghela

2020. január 21.

Nagyon szeretem, a legjobb a szem alatti terület fixálására, hibátlan, az egyik kedvenc Real Techniques ecsetem! A RT ecsetek amúgy is nagyon jó minőségűek, de ennek különösen puha a szőre, ami tökéletes arra a vékony, érzékeny bőrre, ami az ember szeme alatt van. Highlighter ecsetnek is kiváló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

MLotti

2020. január 21.

2 darabom is van belőle, az egyiket highlighterek használom, a másikat pedig rendeltetésének megfelelően szemkörnyéki púder fixáláshoz. Nem hullik a szőre a sokadik mosás után sem, abszolút megéri beruházni rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Anheszenamon

2020. január 4.

Megvan már egy ideje ez az ecset és nem nagyon telik el nap nélküle. Számomra nagyon hasznos kis eszköz a szem alatti terület púderrel való fixálására. Ezen kívül előszeretettel használom a szemhéjamon is a szemhéjbázis fixálására (erre mindig krém vagy csontszínű matt szemhéjport használok, így sokkal könnyebb a satírozás is) Jó ideig használtam ezt az ecsetet highlighter felvitelére is, de mióta megvan a Nabla highlighter ecsetem azóta ilyen célra csak azt alkalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Kamea

2019. december 12.

Az Isadora Velvet Touch Kompakt Púder Sheer Transparent (fehér) árnyalatát én kiemelésre használom: a szemek alá, az orcák belső felére, az orromra, valamint a homlokom és az állam közepére. Eddig a kompaktpúder puffnijával szoktam felvinni, de ezzel az ecsettel sokkal jobban lehet a púdert navigálni. Gondolom, hogy a nem túl keményre préselt porállagú highlighter felvitelére is tökéletes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 12.

Boriskajuliska

2019. december 1.

Nagyon puha ecset így tökéletes a szem környék és a nehezen hozzáférhető területek precíziós púderezésére. Jól használható highlighter felvitelére és lepotyogott festék lesöprésére. A minősége a megszokott RT, moshatod ahányszor akarod ő nem változik:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

zsonody

2019. augusztus 18.

Nagyon megszerettem ezt az ecsetet, púdert viszek fel vele, elsősorban szem alá, de időnként más területekre is. Azért szuper, mert pont oda tudom koncentrálni a púdert, ahova szeretném, ami kombinált bőrnél hatalmas pozitívum, mivel a szárazabb részeket el lehet kerülni. :-) Egyébként hasonlóan a többi ecsethez a márkától, ez is nagyon puha és jól bírja a tisztítást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

fannus9

2019. július 24.

Imadom. Jo vele a szem alatt puderezni, mostansag meg a highlightot viszem fek vele. Praktikus kis ecsetrol van szo, aminek nem hullik a szore.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Lizz07

2019. július 11.

Egyik kedvenc ecsetem. Nagyon praktikus, jó minőségű, könnyű vele dolgozni és szép a végeredmény. A tisztítása sem körülményes. Főleg fixálásra szoktam használni. Én is gondolkozom azon, hogy veszek még belőle. Azt highlighterhez használom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

lenolay

2019. április 27.

Évek óta megvan, rengeteg mosást, szenitálást túlélt, még mindig szépen tartja magát. Azt hiszem a kezdetektől fogva highlighterhez használtam, a mérete, a puhasága tökéletes hozzá. Ez az egyik kedvencem az RT ecsetek közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.