Real Techniques

Ár:   $8   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2013. július 18.

Ár:   $8
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset.

Boriskajuliska

2019. december 1.

Nagyon puha ecset így tökéletes a szem környék és a nehezen hozzáférhető területek precíziós púderezésére. Jól használható highlighter felvitelére és lepotyogott festék lesöprésére. A minősége a megszokott RT, moshatod ahányszor akarod ő nem változik:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

zsonody

2019. augusztus 18.

Nagyon megszerettem ezt az ecsetet, púdert viszek fel vele, elsősorban szem alá, de időnként más területekre is. Azért szuper, mert pont oda tudom koncentrálni a púdert, ahova szeretném, ami kombinált bőrnél hatalmas pozitívum, mivel a szárazabb részeket el lehet kerülni. :-) Egyébként hasonlóan a többi ecsethez a márkától, ez is nagyon puha és jól bírja a tisztítást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

fannus9

2019. július 24.

Imadom. Jo vele a szem alatt puderezni, mostansag meg a highlightot viszem fek vele. Praktikus kis ecsetrol van szo, aminek nem hullik a szore.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Lizz07

2019. július 11.

Egyik kedvenc ecsetem. Nagyon praktikus, jó minőségű, könnyű vele dolgozni és szép a végeredmény. A tisztítása sem körülményes. Főleg fixálásra szoktam használni. Én is gondolkozom azon, hogy veszek még belőle. Azt highlighterhez használom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

lenolay

2019. április 27.

Évek óta megvan, rengeteg mosást, szenitálást túlélt, még mindig szépen tartja magát. Azt hiszem a kezdetektől fogva highlighterhez használtam, a mérete, a puhasága tökéletes hozzá. Ez az egyik kedvencem az RT ecsetek közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Dortya

2019. február 9.

Highlighter ecsetnek használom, és tökéletes. Könnyű tisztítani, nem hullik, felveszi a terméket, nem koncentráltan viszi fel, el lehet dolgozni egyszerűen. Nagyon ajánlom a megvásárlását!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Lussi

2018. december 17.

Kedvenc multifunkcionális ecsetem. Használom púderecsetként, korrektorecsetként és a highlighter felvitelére is tökéletes. Már jó ideje megvan, nagyon jól bírja a strapát, már többet is beszereztem belőle, hogy tuti legyen belőle mindig egy tiszta, ha szükség van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. október 31.

Púder ecsetnek (szem alá, szemöldök és szemhéj környékére, állra, korrektor fixálásra) és highlighter ecsetnek is tökéletes.
Sajnos egyszerre csak egy funkcióját tudom használni, szóval lehet beszerzek majd még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 31.

SminkesAnyuci

2018. szeptember 29.

Szemem alatti korrektor fixálásra használom, illetve a baking utáni maradék púder kisöprésére, esetleg ha potyog a szemsmink készítés közben valami a szemem alá, akkor tisztításra. Nagyon szeretem! Maximálisan megérte nekem, pont ezt kerestem. Isteni puha. Mosáskor és szárításkor vigyázni kell arra, hogy a víz ne folyjon vissza a nyélbe. Most az arccsontom kontúrozását kísérletezgetem vele. Highlightert is próbáltam már vele felvinni, nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

széva

2018. szeptember 2.

Ő a harmadik RT ecsetem. Annyira sok mindenre jó kis precíz ecset. Még tesztelés alatt áll,de eddig nagyon tetszik,arra gondoltam kettőt kellett volna vennem,mert ha korrektorba mártom már nem lehet másra használni. A fogásuk is annyira jó ezeknek az ecseteknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 2.