Real Techniques

Ár:   $18   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecsetek.

dellamakai

2017. január 29.

Sokat gondolkoztam azon, hogy érdemes lenne e megvenni ezt a szettet, de végül beadtam a derekamat. Kicsit féltem, hogy nekem sem fog beválni majd a Fine Liner Brush és a Brow Brush, hiszen akármennyi véleményt néztem, ezeket az ecseteket a többség lepontozta. Végül kiderült, hogy feleslegesen aggódtam, hiszen mind az 5 ecset maga a csoda. A Brow Brush kifejezetten tetszik, mivel vastag és könnyedén tudok vele dolgozni, hiszen a szemöldökeim nem vékonyak, így tökéletes a mérete és megfelelően illeszkedik. A Fine Liner Brush-t először nem tudtam teljesen kihasználni, de jelenleg a szemöldököm alatti részt szoktam vele korrektorozni, és tökéletesen működik. A többi ecsetről is csak jókat tudok mondani. Nagyon puhák, és ahogy Pixiwoo mondaná: "The brush does the job for you". A Deluxe Crease Brush az egyik kedvencem a szettből, mert nagyon pufi, így akár reggelente egy-két mozdulattal, könnyedén tudok egy kis színt satírozni a mélyítővonalamba. Hatalmas plusz pont számomra, hogy minden termékük vegán és cruelty free, valamint, hogy szintetikusak az ecsetek, így egyaránt lehet használni por és krém termékekhez is. iHerb-ről rendeltem december végén és körülbelül egy hét alatt meg is érkezett. Szerintem teljesen megéri beruházni rá, csodálatos szett, illetve nagyon praktikus a tok is, ami hozzá járt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Vanda234

2017. január 15.

Imádom ez is wgy tökeletes kezdő szett.
A szemöldök tus ecset is príma könnyen tisztithatoak a hetkoznapokon a legjobb barátok 😉 nem hullik egyik szőre se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Imádom ez is wgy tökeletes kezdő szett.

audreyjumper

2016. december 2.

Sokáig bújtam a netet számomra megfelelő ecsetkészletért, és azt kell mondjam jól döntöttem! 5-ből 4-et rendszeresen használok, a szemöldök ecsetet kifejezetten imádom! A tusban nem voltam biztos, de szép egyenes, vékony vonalat lehet vele húzni, nekem a rövid vékony vonal áll jól, úgyhogy a többi stílusról nem tudok nyilatkozni. A füstösítő és a szemhéj festék ecset volt a legfontosabb számomra, a YouTube-on fent van a hivatalos bemutató videó, és tényleg olyan szépen lehet vele dolgozni! (nyilván a többi terméktől is függ)
Végül a kicsi ecsetet eddig csak hangsúlyosabb esti sminknél használtam de ugyanolyan jó mint a többi! Amazonról rendeltem a real techniques hivatalos eladótól, mert így volt a legolcsóbb a termék+postaköltség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

pancsolos84

2016. november 25.

5-ből kettő nélkülözhetetlen. Egy elmegy. A tus (?) és ferde ecset semmire se jók. Nem értem a hype-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

julcs

2016. szeptember 12.

A szett nagy részét nem rendeltetésszerűen használom: a deluxe crease-t folyékony korrektorhoz, a tusecsetet krémeshez (pinpoint concealing) használom, a szemöldökre valót rúzsecsetnek. A másik kettőt eredeti céljukra használom, mindkettő nagyon praktikus alapdarab. Ennyi pénzért nagyon jó kis szett ez, csak meg kell találni, mire tudod legjobban használni az egyes ecseteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

okinerezi

2016. szeptember 5.

Nagyon szeretem ezeket az ecseteket, nagyon puhák, egyáltalán nem okoznak irritációt a szem körül, szépen eldolgozzák a szemfestéket. Mivel ebben a készletben vannak kisebb nagyobb ecsetek ezért lehet nagyon precízen dolgozni vagy csak úgy sietve "feldobni" valamit a szemre :D Eddig egyszer se tudtam rendes tusvonalat húzni, de a kis pici vékony ecsettel nagyon szépen megtudom csinálni, még az én rejtett szemhéjamon is. (már ezért is 5**) A ferde ecsetet eddig még nem tudtam mire használni mert nekem túl vastag, a szemöldökömön is jobban szeretek inkább vékony ecsetet használni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

jns.melinda

2016. augusztus 22.

Ez a készlet az aminek minden darabját tudom használni. A nagy pufit pl. szem alá púderecsetnek, a többit rendeltetés szerűen. Nem gondoltam volna, hogy ez lesz a kedvenc készletem a márkától, a core collection-től és az expert face-től sokkal többet vártam, de ez jobb (tudom másra való, de akkor is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Fodri

2016. július 14.

A készlet minden egyes darabja nagyon praktikus, a pufibb ecsetek jól használhatók a szemhéjfestékek felvitelén és eldolgozásán túl pl. bármilyen típusú korrektor egyenletes alkalmazására is. A ferde ecset nekem szuperül bevált por alapú szemöldökfesték felvitelére, a kis eyeliner ecset jól működik gél állagú szemhéjtussal. Tartósak, már jó ideje megvannak, bírják a tisztítást, nem hullajtják a szálakat. Ajánlom mindenkinek, vannak legalább annyira jók, mint a high-end társaik, csak az áruk sokkal kedvezőbb. :) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

NiDDA

2016. július 9.

Nem rossz készlet, mondjuk a szemöldök ecsetet nem értem, kicsit nekem nagy, még ha a vastagabb szemöldököt is szeretem, akkor is túl nagy, hogy ezzel vigyem fel a púdert. Rászoktam mostanában arra, hogy a folyékony tust a tus ecsettel viszem fel (az applikátorba mártogatom), és elég jól működik. A többi ecsetet is szépen ki lehet használni, pláne a pufibbat korrektor eldolgozására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

kisroka

2016. június 14.

Remek kis készlet, egyedül a szemöldök ecsetet nem tudom használni, mert arra szerintem nem jó, szemhéjtus felviteléhez pedig túl vastag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.