Real Techniques

Ár:   $18   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecsetek.

Flo2785

2016. június 10.

Imádom! Nagyon.jo minnoseguek az ecsetek, puhak es jol felviszik a szint.
Ajanlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 10.

Imádom! Nagyon.jo minnoseguek az ecsetek, puhak es jol felviszik a szint.
Ajanlom mindenkinek!

Csermely

2016. május 25.

Életem legjobb döntése hogy megvettem ezt az ecset készletet, nagyon jól lehet velük dolgozni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

mujerconfused

2016. május 17.

Szerintem az enyém nem eredeti, de attól még jól működő kis készlet. A vastag és a szemöldökecset nagyon nagyok, őket nem hiszem, hogy rendeltetésszerűen fogom használni. A base shadow brush tényleg egy nélkülözhetetlen alapdarab, az accent brush pedig szempillatőhöz nagyon szuper, szép precízen lehet vele dolgozni és a tusecset is jó. Nem létszükséglet egy ilyen szett, de azért örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Eroff

2016. március 16.

Ennek a készletnek is minden eleme tökéletes a számomra, olcsó, mégis minőségi. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

maow

2016. február 24.

Multifunkcionális, pihe-puha ecsetek kedvező áron, amelyek szinte helyetted festenek. :)
Az Accent Brusht az alsó szempillasor alatt szoktam használni szemhéjpúder- illetve ceruza eldolgozásához, vagy a szemzugba highlight színt felvinni. Mindkettőre tökéletesen bevált a kis méretének köszönhetően.
A Base Shadow Brush alapdarab színek felvitelére.
A Pixel Point Eyeliner Brusht kezdetben tusvonal meghúzásához használtam, ma már inkább a Lisa Eldridge módszer szerint bőrhibák korrektorral történő eltüntetésére, és így szuper, mert koncentráltan viszi fel a terméket, jobban fed.
A Deluxe Crease Brush satírozáshoz tökéletes.
A Brow Brush az egyedüli, amit ritkábban használok, mert az én vékony szemöldökömhöz túl nagy.
Imádom őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

A Base Shadow Brush alapdarab színek felvitelére.
A Deluxe Crease Brush satírozáshoz tökéletes.
Imádom őket!

redakkrisztinaa

2016. február 14.

Nagyon szeretem . Nem hullik a szőre , és egy igazán kihasználható szett. Abban , hogy eredeti vagy sem (ami nekem van) abban nem vagyok biztos , de még a vonalkód is rajta van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

nobilissima

2016. február 1.

Nagyon szeretem! Jól összeválogatott készlet ez is, mindennap használom, precízen lehet vele dolgozni, és nem hullik a szőre sem, a kis utazó tartó is hasznos. :) Nekem eddig csak ezzel a tusecsettel sikerült normális tusvonalat húznom, és a ferde ecset is az eddigi legjobb a szemöldökömre. :) Szóval imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

gina82

2016. január 26.

Sokáig gondolkodtam megvegyem-e mert elég vegyesek a vélemények és úgy éreztem nem tudnám mindegyik ecsetet kihasználni csak 2-3-at.Viszont van 11 db RT ecsetem amikkel tökéletesen elégedett vagyok,így azt gondoltam nem érhet akkora csalódás.Megrendeltem,és nagyon örülök neki mert mindegyiket használom,sőt azon gondolkodom kéne még egy szett :) Szerintem maximálisan megéri az árát és tökéletesen kihasználható mindegyik ecset valamint hozza a biztos Real Techniques minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

CeCeDrake

2015. december 15.

Úgy gondoltam, hogy 18$+szállítást megér. Valóban! (PP-ról annyit, hogy 8200+990 szállítás viccnek is rossz, mert annyit nem ér szerintem.)
Amellett, hogy jól néznek ki, baromi jó ecsetek! Egyedül a tusecsetet nem használtam még soha, arról nem nyilatkozom, de a többi jó. Ár/érték arányban így megérte, de ennél többet nem adnék érte 🙂 Puhák, egy élmény velük dolgozni. A kis tartóért meg plusz pont, nagyon jó az is, mosás után szárítani fejjel lefelé, tökéletes. Mondjuk a szemöldök ecset annyira nem lett a szívem csücske eleinte, de megbarátkoztunk.
Lassan 2 évesek és nehány szál hullott ki. Ajánlom, de csak külföldről, mert úgy olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Nikike29

2015. december 14.

Imádom! Mióta megkaptam a szettet nem is használtam más ecsetet a szemöldök formázásra vagy a tusvonal meghúzására! Nagyon szuper puhák, nem hullajtják a szálakat, öröm velük sminkelni! A pufi ecsetek is kiválóak a mélyítővonal kiemelésére, és a füstösítésre is! Szóval úgy kell befejeznem, ahogy elkezdtem... Imádom! ;-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.