Real Techniques

Ár:   $18   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecsetek.

thepinkdoor

2015. december 14.

Oda vagyok érte! A tusecseten kívül (nem használok zselés tust) mindegyik ecsetet használom, a base shadow brush-al nagyon jól fel tudom tenni a szemhéjpúdert, mivel nem annyira tömött, és kicsit mintha a közepe felé egy pontban hegyesedne így külső V-ben is használható, a delux crease pedig egyenesen a kedvencem. Nekem nagyon jól bevállt a mélyítővonalhoz, de pixiwoo Sam szerint korrektor eldolgozására is jól működik. A hegyes tusecsetről nem tudok írni, az accent brush nagyon picike, rövid szőrű ecset, ha az alsó szempillasorba szeretnék valami színt felvinni, ehhez nyúlok, a brow brush-t pedig a értelemszerűen a szemöldököm feltöltéséhez használom. Pinkpandáról rendeltem 8100 Ft-ért, ami kicsit soknak tűnik, legközelebb talán inkább IHerb-ről fogom.
Szóval remek termék, a mosást is jól bírja, nem hullik, a tokot pedig 1x használtam utazásnál, de még beletettem egy kis vászonzsákba is mert oké hogy 1ben van, viszont nem teljesen zárható, nem cipzáros, nem éreztem azt, hogy a teljes felülete védve van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Emmeline

2015. december 8.

Sajnos nem ájultam el tőle. :( A szemhéjpúder ecset van mindennapi használatban, és a pici lapos, a többi kevésbé működött. A nagyot semmire nem tudom használni, szemöldököt nem formázok, a tusecsetet meg elkevertem valahova (jó, ez nem az ecset hibája :). Az első kettőért viszont mindenképp megérte (volna, ha nem vámolják meg iszonyatosan az iherb rendelésem, majdnem annyi vámot fizettem rá, mint amennyi a csomag értéke)!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Biu

2015. december 4.

Nagyon szeretem a készletet, jo es használható ecsetek vannak benne, viszont a starter kit nevtol tekintünk el, kezdő vagy basic sminkeloknek ebbol max 2 ecset használható, ugy pedig elegge penzkidobas. Sajni nekem errol is kopik a felirat, ami amugy ilyen ar mellett idegesít, nem mert draga lenne, de a filleres essences vagy HMes ecseteimen evek gyotrese ellenere is rajta a felirat, igaz ami, azoknak fa vagy muanyag a nyeluk. Ettol azert el tudok tekinteni, de azert megoldhatnak ezt a 1st world problémát igazán :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Mandel

2015. szeptember 15.

Éppen terveztem, hogy megrendelem online ezt a - képek és vélemények - alapján szimpatikusnak tűnő ecsetkészletet.
Erre ma egy külföldi üzletben összefutottunk, 20€ az ára, tehát meg is érte volna, mert nincs postaköltségem.
Viszont kezembe véve nem tetszett, talán a másodikat tudnám valamire használni, de a többi csak porosodna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Percoon

2015. augusztus 27.

Igazi gyöngyszemek egytől egyig, kiváló ár-érték arány, mutatós multifunkcionális finom puha ecsetek, öröm velük sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

linszu

2015. április 28.

A szemhéjpúder-ecset nagyon puha, finom szálakkal van felszerelve, egy álom vele felvinni a festéket, megfelelő mennyiséget vesz fel belőle és egyenletes felvitelt biztosít. Tisztítani is nagyon egyszerű, ecsetmosó spray-vel szoktam.
A második kedvencem ebből az ijesztően nagyfejű, tömött ecset. Én személy szerint vagy éles vonalak lágyítására használom nagyobb felületen vagy pedig krémes szemhéjfesték felvitelére, mert eléggé tömött és formatartó ahhoz, hogy a krémet felvegye.
A picike laposat nehezen megközelíthető helyeken használom a szememen, precízen lehet vele dolgozni vagy pedig az ajak feletti gödröcske kontúrozásához is kiváló.
A szemöldök- és a tusecset számomra használhatatlan. A tusecset szálai nem vékonyodnak a végén, szétállnak kissé a szálak így még sosem sikerült szép vonalat húznom vele. Krémes szemhéjtusnál nem működik, annyira gyenge a tartása, hogy nem képes festéket felvenni vele. Sosem veszem elő.
A szemöldökecset pedig szerintem túl nagy és vastag, A szemem bőrének pedig túl durva, ha ott próbálnám valamire használni.
Én is úgy gondolom, hogy kezdőkészletnek nem eléggé kihasználható. A alapecsetet nagyon eltalálták, de a többit én nem raktam volna bele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 28.

sarkanyandi

2015. február 25.

Az ecsetek jók, viszont én egy kezdő ecsetkészletnek nem ezt mondanám ideálisnak. Valahogy nem lehet olyan jól kihasználni őket. Én a Deluxe crease brush-t (balról a 2.) használom a legtöbbet, viszont pl a Base shadow brush-t (balról az 1.) és a tusecsetet nem is használtam még. Ok, ha nincs más, persze nem rossz, de kicsit mást várnék egy kezdő, "must have" ecsetkészlettől. No de amúgy szeretem őket, ami bevált az tényleg szuper s használom.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Agi4

2015. február 25.

A Core Collectionnal együtt rendeltem őket akciósan, nagyon megérték az árukat:) A Base Shadow Brushal a szemhéjpúdert kb egy mozdulattal feltudom vinni, szépen lehet satírozni is vele. A legnagyobb, a Deluxe Crease Brusht satírozáshoz lett jó, mivel nagy az én szememhez, szemhéjpúdert felvinni nem szoktam vele. A kis Accent Brusht az alsó szempillák tövének a kifestéshez használom, tökéletes. A tus ecset van kissé háttérbe szorulva, néha arra használom, hogy szemhéjpúderral húzzak vonalat a felső szempillák tövébe. Tussal még nem próbáltam, van egy-hét kiálló szála, lehet emiatt nem is jó. De ez legyen a legnagyobb gond, már csak a szett többi ecsete miatt is megérte megvenni.:) A szemöldök ecset szépen ellátja feladatát. Összegzésül nagyon szeretem őket, jelentősen szebben sminkelek velük mint a régi no name és gagyi ecseteimmel. :D Minőségiek és szépek!

UPDATE 02.25
Beszereztem zselés tust és kipróbáltam a tusecsetet. Nagyon szépen és könnyen sikerült vele tusvonalat húzni, most már őt is szeretem és használom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

UPDATE 02.25

Ildie

2015. február 6.

Még győzködöm magam, olyan nagyoknak tűnnek, de aztán persze meg fogom venni :)
Megvettem.
Nem biztos, hogy erre szükségem lett volna, valószínűleg használni fogom valamire az ecseteket, de egyébként nem az igazi.
Balról jobbra haladva a kép szerint, az első ecset túl nagy, van oversize ecsetem, de ez nagyon nagy, viszont nem lapított, teljesenkerek, szóvl nagyon nagy. A 2. ecset 5* tökéletes, vele nagyon jóba lettem egyből. 3. szemceruza elsatírozására használom, arra is való ő is nagyon hasznos, szeretem. 4. hát ő nem a kedvencem, próbáltam szemhéjporral, ahhoz kecés, tussal még gyakorlok, hát olyan, egynek elvan. 5. na ő viszont kimondottan zavar, nem a hosszával van a bajom, hanem azzal, hogy vastag. vonalat húzni vele esélytelen, autópályát rajzolni na azt lehet vele. kipróbáltam a MACes szemöldök cremefluiddal de olyan partiszemöldököm lett, pedig picike ecsetteolyan jó természetesre szokott sikerülni. Szóval ez utolsó az sehogy sem jó.
A tartója szerintem haszontalan, azért van, mert jól néz ki a boltben a polcon. Utazáshoz maximum, de arra sem mert nem lehet becsukni úgy, hogy minden oldalról csukva legyen, csak ráhajtani és annyi.
Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem egy huha dolog, szerintem több körülötte a felhajtás, mint az érték, meg ugye "olcsó" és akkor így megvesszük, mert kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Még győzködöm magam, olyan nagyoknak tűnnek, de aztán persze meg fogom venni :)
Megvettem.

Kimi

2015. január 27.

Mindennapi sminkemhez tökéletes ez a kis összeállítás. Mind az öt ecsetet maximálisan ki tudom használni. A lila-fekete kombinációval tökéletesebb nem is lehetne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.