Real Techniques

Ár:   $18   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecsetek.

kesha420

2015. január 5.

Több, mint egy éve használom őket napi rendszerességgel és egytől egyig mindet imádom. A szálak nagyon puhák, mindegyikkel egyszerű dolgozni, könnyen tisztíthatóak, bár a tusecset tusvonal húzására nem alkalmas, ahhoz túl vastag, de így sem hever a fiókban, mert a matt Color Tattoo-val gyönyörű cicás sminket lehet vele készíteni. Hetente mosom őket és még egy szál sem hullott ki semelyikből, tehát csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Theresia

2015. január 5.

Első iherb-es rendelésem, miután a KM zsibvásáron lecsaptam a Stippling brushra, tudtam, hogy kell még pár Real Techniques ecset. Először is a rendelésről: december 10-én rendeltem, 4 dolláros szállítást választottam. Gondoltam, hogy mivel közelednek az ünnepek, biztos sokáig fog tartani, míg megérkezik, arra tippeltem, hogy majd január elején megkapom. Hát, szerintem én döbbentem meg a legjobban, amikor december 17-én felhívtak a postáról, hogy csomagom van, otthon vagyok-e, mert akkor kihoznák, és még aznap délelőtt a kezemben voltak a RT ecseteim. :) Szóval teljesen pozitív élmény volt, először rendeltem külföldi oldalról, bár azért érzem, hogy ez a szerencsén is múlt, hogy egy hét alatt ideért. :)
Magáról a szettről: nagyon tetszik a tok, utaztam is már vele, semmi bajuk nem lett az ecseteimnek, illetve ecsetmosás után az ecseteimet ebbe teszem úgy, hogy fejjel lefelé néznek, így még kisebb esély van, hogy a ragasztáshoz becsurogjon bármennyi víz is. (Eddig csak elfektettem az asztalon, de így még biztosabbnak érzem a dolgot.)
Az ecsetek közül a szemöldökhöz való ecsetet (brow brush) még nem próbáltam, arról nem tudok véleményt mondani.
A tusecset (fine liner brush) a kedvenc eddig, ilyen álomszép vonalat (és főleg: mindkét szememen tökéletesen egyformát) eddig nem tudtam húzni. :) Nem a legvékonyabb tusvonal meghúzására alkalmas, de nagyon szépen lehet vele dolgozni, én elsőre beleszerettem.
A legkisebb ecsetet (accent brush) arra használom, hogy az alsó szempillák tövéhez tegyek fel festéket.
A legnagyobb ecsetet (deluxe crease brush) a szem alatti korrektor eldolgozására használtam eddig, tökéletesen bevált, bár egy nagyon picit szúrtak a szálai, ha pont merőlegesen a bőrre állítva használtam.
A base shadow brush-t satírozásra használtam (megrendeltem még a shading brush-t is, a színt azzal viszem fel).
Tényleg nagyon puhák az ecsetek, könnyen tisztíthatók. Nagyon örülök, hogy megrendeltem a szettet.
Ha már többet használtam és/vagy változik valami, update-elek.

Ha már többet használtam és/vagy változik valami, update-elek.

ingrid0411

2014. október 26.

Nagyon örülök, hogy megrendeltem ezt a szettet. Kicsit szerintem is túlméretezettek az ecsetek, de ettől függetlenül mind jól kihasználható. Nagyon finom puhák a szálak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

tofifi11

2014. szeptember 24.

Életem első valóban minőségi ecsetei, még a számomra elfogadtató árkategóriában, mert minden napi használathoz nem akarok vagyonokat költeni ecsetekre, azt meghagyom a profiknak. Első benyomás: gyönyörű kis táska, tetszik, hogy lehet hajtogatni és variálni. A gumik belül nagyon erősek, ami egyrészt jó, mert tartja az ecseteket, viszont nem egyszerű visszatenni őket a helyükre. A baloldali üres helyre betettem a régebbi ecseteimet, ill. a külön kapható Real Techniques Lash-Brow Groomer-t. Ecsetek: mindegyik nagyon puha, jó minőségűek, természetesen nem hullatják a szőrüket. Duluxe Crease: én ezzel viszem fel az alapszínt, mert nagy fejű, ami nem nyeklik össze vissza. Base Shadow, ezzel viszem fel a sötétebb színt, bár nekem kicsit nagynak tűnik ehhez a feje, ez kicsit hajlékonyabb, de satírozáshoz én ezt nem bánom. Brow brush, nem nyeklik ez sem, de ez is mintha nagy lenne, ill. a régebbi ecsetemnél megszoktam a kisebb méretet. Accent brush: a szemzugba teszem vele a korrektort vagy az alsó szempillák alá, még másra nem használtam. Eyeliner: még nem használtam, mert tus húzásra a Maybelline Eye Studio Lasting Drama ecsetét használom. Összességében szeretem ezt a szettet, még ismerkednem kell vele, mert biztos jobban kihasználható, mint ahogy azt én teszem. Ajánlom, azoknak akik szintén nem akarnak sok pénzt költeni jobb minőségű ecsetekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

schuller.eva

2014. július 15.

Kb. 2 hete jött meg az én kicsikém és nagyon szeretem, igaz más jobb minőségű ecsetem nem volt előtte, de eléggé körbejàrtam a témàt mielőtt megvettem. Maximàlisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

szog

2014. június 16.

A core collectionnel és a blush brush-sal együtt rendeltem, és ezt is nagyon szeretem :) Nem igazán a rendeltetésük szerint használom az ecseteket, de mindegyiket jól ki lehet használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 16.

mstindigo

2014. május 22.

Nagyon-nagyon szuper, jó minőségű ecsetek. Ami az egyetlen bajom, hogy nem tudom én sem mindegyik ecsetét kihasználni. A fine-liner brush tusecset nekem túl vastag, van egy Ben Nye-om, amivel tényleg gyönyörű vonalat lehet húzni. A brow brush-t én is túl méretezettnek érzem, szintén van egy ben nye ferdeecsetem, ami sokkal jobban bevált, egyenlőre még nem tudom, mire használjam. A base shadow a kedvencem belőle, és crease brushnak is használom. Árérték arányban így is verhetetlen, és szuperjó a minőség, csak azért nem adok 5-öst, mert nem tudom az összes ecsetet jól kihasználni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

Csillagpor123

2014. április 28.

Én kezdő sminkes vagyok, de ha ezt használom profinak érzem magam :P Én mindegyik ecsetet ki tudom használni!

Lehet, hogy vannak ennél jobb ecsetek is, de elsőnek nekem megfelelt! Ár érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

fruzsicaaa

2014. március 19.

Nagyon-nagyon. Kezdoknek es profiknak egyarant nelkulozhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

Nagyon-nagyon. Kezdoknek es profiknak egyarant nelkulozhetetlen.

2014. február 8.

Egyszerre rendeltem az iherb.com-ról a Travel set-tel és a Blush brush-sal, összesen szállítással együtt fizettem 39 dollárt. Ár-érték arányban verhetetlen, hiszen ekkora összegért kaptam 9 jól használható, szuper ecsetet!
Starter set: a crease brush-t a szemem alatt a korrektor eldolgozására használom, az accent brush tökéletes szemzúgba, illetve a szemöldök alatt és a felső ajkam felett a highlighter felvitelére (mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy próbálja ki, mert gyönyörűen kiemeli az száj vonalát). A brow brush nekem a szemöldökömhöz túl vastag, szempillatőhöz viszont abszolút bevált. A base shadow brush szemhéjpúder felviteléhez szuper, talán egyedül a tusecsetet nem használom rendszeresen, de ha valaki szereti a vastag tusvonalat, ezzel is meg fog barátkozni. Ötből négy ecsetet napi szinten használok, a negyediket viszont csak elvétve, így ha csak 4 ecsetből állna a készlet csillagos ötös lenne, de mivel ott a tusecsetet is, így "csak" egy erős 4-es!