Real Techniques

Ár:   $18   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecsetek.

azutatir

2014. február 5.

Hasonló véleményen vagyok,mint a többiek. Az ecsetek minősége kifogásolhatatlan, de szerintem is képtelenség arra használni őket, amire tervezték (ezt amúgy a core face kit-nél is megfigyeltem). Az RT ecsetek közül sajnos én is ezeket tartom a leggyengébbnek :(
A crease brush-t imádom, szépen lehet a V-vonalban dolgozni vele és satírozni. Az accent brush jó szemzugba és szemöldök alá/fölé highlight-nak. A base shadow brush-t leginkább szem alatti korrektorozáshoz illetve púderezéshez használom. A brow brush-t semmire sem tudom használni, mert az én szemöldököm túl vékony hozzá még természetes állapotban is (!), az eyeliner brush pedig túl hosszú és így nem elég jó a tartása és szerintem nem lehet vele szép vonalat húzni. Vagyis: az 5 ecsetből 2-t tudok rendeltetésszerűen használni, 1 ecsetre találtam használati módot, kettővel pedig semmire sem megyek. Összességében számomra csak a crease brush miatt érte meg megvenni a kollekciót, ami nem túl pozitív. Bár hagsúlyozom, az ecsetek minőségével nincs baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Tvylvis

2014. január 25.

Jó kis ecsetek, bár egyetértve az előttem szólóval, nem pont arra jó használni őket, amire Sam ajánlja. Viszont lehet kísérleterni, és nagyon jó dolgok sülhetnek ki belőle. Egyértelműen az iHerb.com-ról érdemes rendelni, sokkal olcsóbb, mint bármelyik brit honlap.

Update: azt hiszem, hogy az RT a szemre használható ecsetek terén a leggyengébb. Nem az ecsetek minőségével van baj, jól használhatók, de nem elegek egy jó szemsmink elkészítéséhez. A satírozóecset borzasztóan hiányzik, ott nekem kell a MAC 217-es, mert az ebben lévő crease brush túl nagy (másra mondjuk remekül alkalmazható).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

zsizska

2014. január 9.

Akkor jöjjön ez a készlet is. Szuper, szuper, szuper! Annyira kézre állnak és nagyon szép eredményt lehet elérni. Ezek az ecsetek is többfunkciósak, de én az eredeti céljukra használom. Sok vélemény a szemöldök ecsetet és a tus ecsetet inkább másra használja, de nekem ezek is beválnak eredeti funkciójukban.
A tartója is tök jó, én utazáshoz fogom használni (tartókaként is funkcionálhat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

Nanaho

2014. január 8.

Szintén megvannak ők is:) Pihe-puhák,könnyen szállíthatóak. A ferde ecset nekem tökéletes tusvonal húzására,ilyen szépen még sose sikerült :D Imádat!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

Glara

2014. január 1.

Isteni puha ecsetek, imádom hogy ilyen nagyok. A satírozó remekül bevált, és a sima szemhéjpúder-ecset is a vágott végével, még a külső V-be is szépen fel tudom vinni vele a festéket. A szemöldökecsettel highlightert szoktam felvinni a szemöldökcsontomra és az arccsontomra ha kevés kell, a tusecsettel pedig szépen lehet az alsó pillatövet füstösíteni. :) Nagyon szuper kis szett, szerintem jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

Nyimuska

2013. október 15.

Ár-értékben elég jó a készlet, a tusecsetet kivéve elég jól kihasználom az összeset (tushoz a kétvégű Catrice ecsetet). Az ecsetek, többnyire nagyobbak, bumfordibbak a piaci átlagnál, ez néha jó, néha nem.

A tartó utazásra jó, mindennapos tárolásra viszont nem, mert az ecsetek alja gumis és kihúzáskor nagyon súrlódik a gumi tartóval - akar a fene reggel ezzel szenvedni, ment az összes ecset az ecsetes bögrémbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Pandácska

2013. július 24.

Ezt a szettet is szeretem, bár én se arra használom az ecseteket, amire elvileg ki lettek találva :) A tus ecset vastag, de arra pont jó, hogy a szempillatövekbe színt vigyek fel vele. A satirozóecset nagyon nagy, de a szemhéjalapozó felvitelére nekem tökéletesen megfelel, esetleg korrektorozáshoz is jó lehet. A ferde ecset szintén szempillatövekhez jó, nekem szemöldökhöz vastag. A lapos a szemhéjpúderhez, az icirpiciri meg szemzug, szempillatő, apró munkák elvégzéséhez megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

terke29

2013. június 30.

Már lassan egy hete megvannak,és nagyon megkedveltem őket.Elsőre kicsit megdöbbentem,hogy a két duci ecset mennyire tömött,és nagy,de mindkettővel nagyon könnyű dolgozni.Igazából gyorsabb is a sminkelés,mert egyszerre vesz fel annyi festéket,mint a régi ecsetem két-háromszorra.Füstölni,satírozni nagyon jók,de elsőre én is csak kamilláztam,hogy basszus,ezek mekkorák!Én tust nem használok,de pillatőbe festéket igen,úgyhogy a tus ecsetet erre használom.A kicsi lapossal korrektorozok,vagy a fekete ColorTattoo-teszem fel,a ferde ecsettel,szemöldököt formázok.Nekem nagyon tetszenek,és szívesen veszem kézbe őket.Kellemesen puha,nagyon tömött,jó kis ecsetek ezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 30.

harmonia93

2013. május 24.

Csodálatosak. Mindegyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Csodálatosak. Mindegyik.

ercsike76

2013. május 16.

iHerbről rendeltem, 1,5 hét alatt ideért a csomag. Picit csalódott vagyok mert másra számítottam. Jó minőségű, szintetikus ecsetek valóban, viszont a méretükkel van bajom. A ferde (brow) ecset igazából olyan duci, hogy nem tudom kinek jó a szemöldökére, max egy négernek vagy kiszel tüncinek, brutál, pillatőbe jó lesz de nem ez az eredeti funkciója...a kerekfejű duci ecset elvileg satírra van, ez is nagyon tömött, túl tömött, az én szemhéjam nagy részét befedi, ha satírozni akarok arra túl dagi, ezt korrektorozáshoz viszont szupi, oda kell ez a duciság (viszont blending ecsetem nincs ami miatt rendeltem volna). A tussal szép vonalat lehet húzni. Igazából jó ecsetek, jó minőség, csak a számomra való használat miatt húzom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 16.