Real Techniques

Ár:   $18   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecsetek.

Dorcsa

2013. április 10.

Nagyon szeretem. A szőr nagyon puha, és nagyon jól van vágva. Nagy szemem és szemhéjam van, de kicsit meglepődtem először, amikor megláttam a 2 nagyobb fejű ecsetet, de szerencsére beváltak, bár nem tudom, hogy akinek kisebb szeme van, hogy boldogulna vele, szerintem biztos van olyan, akinek nem előnyös. Nézzetek szerintem előtte videókat, biztos, ami biztos. :)
Nagyon jól felveszik a színeket, és satírozni is könnyen lehet velük. A nem ferde tusecsetet még én sem vetettem be, mert az essence ferde ecsete nekem bevált erre a célra, de persze, ami késik nem múlik.
Mindenkinek ajánlom, nagyon puha, precíz ecsetek nagyon jó ár-érték aránnyal. Ez az az eset, amikor nem hiába a "nagy felhajtás", a rengeteg jútúb videó, mert tényleg szuperek ezek az ecsetek nem csak ebben a készletben, hanem a többi általam használt real techniques ecset is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Xéni

2013. március 25.

Imádom ezt a szettet, szerintem nagyon jól kihasználható készlet. Egyedül a tusecsetet nem használom, mert nem használok tust. :) Finom puha, bármilyen állagú termék jól eldolgozható, és nagyon jó áron kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

varadi85

2013. február 7.

A szett 5 ecsetet tartalmaz: a deluxe crease brush egy elég pufi satírozóecset, nekem ehhez picit túl nagy, úgyhogy szem alatti korrektorozásra szoktam használni, arra viszont tökéletes.
A base shadow brush egy lapos szemhéjpúder ecset, remekül végzi a dolgát. Az accent brush egy iciri-piciri ecset, ami tökéletes pl. a belsőszemzug hangsúlyozására, vagy az alsó szempillatövek festéséhez.
A pixel point eyeliner brush nekem picit kakukktojás, elvileg ez egy tusecset, de nekem ahhoz nem elég vékony és hegyes ehhez, úgyhogy ezt nem is nagyon használom, emiatt vonok le egy csillagot.
A brow brush pedig egy ferde ecset, amivel lehet a szemöldököt formázni, de én inkább a szempillatövek árnyalásához szoktam használni.
Nagy praktikus a tartója, nagyon jó kis ecsetek, szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

Nagy praktikus a tartója, nagyon jó kis ecsetek, szeretem őket.