Real Techniques

Ár:   $10   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   $10
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mila85

2019. május 7.

Én egy hete használom, de eddig szuper. Féltem pedig, a véleményeket olvasva, hogy de jó, évek óta nem vettem ecsetet, mert blender, meg a kezem a kedvenc eszközöm, na most jól megszívattam magam. De nem. Én kifejezetten hiányoltam ezt az ecsetet a készletemből, bár a többit is pirosítóhoz, meg egyéb púderhez használom. Nekem ezt teljesen működik ahogy kell, stippling azaz ütögető mozdulatokkal viszem fel vele az alapozót, nagyon finoman dolgozom bele a bőrbe. Nagyon szép természetesen összképet kapok, nekem egyáltalán nem csíkoz, Por pirosítóval is működött, meg bronz púderrel, azaz krémes és por állagú cuccokkal is, pedig nem gondoltam, hogy fel tudja venni, de igen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

titikutyus

2017. október 27.

Krémpirosítók felvitelére szereztem be, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Alapozót nem használok, por pirosítókhoz nem jó. Krém pirosítók egyenletesebb eloszlatásához használom néha, ha kicsit sokat vittem fel kézzel, de nekem nem érte meg a befektetés sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

bockg

2017. június 11.

Alapozásra szerettem volna használni, de nekem arra nem vált be sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

Alapozásra szerettem volna használni, de nekem arra nem vált be sajnos.

danikin

2017. május 6.

mindenre jó, de nem igazán jó a semmire
amihez vettem, és amire talán a legjobb az a krém pirosító, el vagyok vele
3 csillag, mert vannak jobban használható ecsetjeik is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

mindenre jó, de nem igazán jó a semmire
amihez vettem, és amire talán a legjobb az a krém pirosító, el vagyok vele
3 csillag, mert vannak jobban használható ecsetjeik is

greta333

2017. január 4.

Évekkel ezelőtt vettem és nem voltam oda érte, nem is nagyon használtam. Az elmúlt pár hónapban újra elővettem és gyakrabban nyúlok érte. Krém pirosítóhoz, alapozó felviteléhez és eloszlatásához használom (aztán beautyblenderrel dolgozom el). Nem a kedvenc RT ecsetem, nekem annyira nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

mujerconfused

2016. december 16.

Ezzel az ecsettel nagyon nem tudok mit kezdeni, valószínűleg igaza van csill87nek és csak krémes cuccokhoz jó. Én nem használok ilyet, szval csak azt tudom mondani, h bármi máshoz használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

_-Mia-_

2016. szeptember 2.

Berántottak a szöveggel, hogy ettől majd jól Airbrush hatású alapozásom lesz. Namost, az már biztos, hogy vödör méretű pórusokhoz ne ezt vegyétek, mert borzalmas. Por állagú cuccokhoz meg el lehet felejteni, a MAC highlighteremből nem vesz fel semmit, azzal a 3 szállal ami épp bele is ér....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

jemelja

2016. augusztus 6.

Folyékony alapozót viszek fel vele, és nagyon egységes, "photoshop hatású" lesz tőle a bőröm. Vékonyabb rétegben lehet eloszlatni vele az alapozót mint a tömény alapozó ecsetekkel, így elkerülhető a maszkos hatás. Kontúrozshoz is remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

LedaKoszegi

2016. július 15.

Alapozó felviteléhez használom, szépen és könnyen el lehet vele oszlatni. Talán kicsit csíkoz, de ha egy picivel több időt fordítunk az eldolgozásra, akkor megszüntethetők a halvány vonalak. Könnyedén lehet tisztítani, nem potyognak a szálai. Összességében nagyon szeretek vele sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

csill87

2016. június 21.

Imádom a márka ecseteit, nagyon jó minőséget kapunk nagyon jó áron, így viszonylag sok ecsetem van tőlük. Külön szeretem bennük, hogy ezekre az ecsetekre tényleg igaz az, hogy nagyjából bármire használhatjuk őket, legyen az alapozás, pirosítás, kontúr, stb... Na ez az egy ecset kivétel közülük, ez szerintem tényleg csakis krémes kontúrhoz vagy krémes pirosítóhoz jó. A gond az, hogy én az utóbbi időben nem használok ilyeneket, így teljesen kihasználatlan nálam.
A por állagú termékekkel meg brutális amit csinál. Nemrég egy nagyon jó minőségű The Balm pirosítóban akartam használni, ami amúgy abszolút nem porzik, de ahogy ezt beleérintettem szinte felszántotta, felsértette a felületét, mivel a szálai nagyon merevek a por állagú termékekhez. A por meg ott maradt a tégelyben, mert felvenni persze nem tudta.
Úgyhogy valóban úgy van, ahogyan a gyártó azt ajánlja, ez tényleg krémes és folyékony cuccokhoz való csak.
Alapozáshoz még nem próbáltam, mert fel sem merült bennem, mivel ez a típusú ecset szerintem alkalmatlan erre, mert csíkozódik. És azért ciki azt este észrevenni, hogy egész nap alapozócsíkos fejjel mászkáltam, köszi, de nem. Sajnos jártam már úgy ilyen típusú ecsettel.
Ettől függetlenül egy jó ecset, mert arra, amire ajánlják, arra tökéletes. De én csak annak tudom nyugodt szívvel ajánlani, aki tényleg használ krémes pirosítót, mert másra alkalmatlan. Nekem meg pech, hogy pont leszoktam róluk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.