Real Techniques

Ár:   $18   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   $18
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus taklonból készült puha, tömött ecsetek.

jucimuci

2020. augusztus 28.

A rózsaszín pufi ecset a kedvencem, egyszerűen imádom olyan kis puha, bronzosítok vagy finoman kontúrozok vele. A szemecset semmi extra, a laposat pedig nem igazán tudom mire használni, ha néha veszek maszkot, azzal kenem fel. A tokja jópofa, de igazából ha viszek ecseteket nem ennyivel indulok el, ha pedig nagymosást tartok nem elég a hely, hogy ‘kiteregessek’ :D utólag kicsit bánom, hogy nem egyenként válogattam össze őket, a rózsaszín az egyetlen amit tényleg érdemes volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Plusskutya

2019. május 12.

Az első komolyabb ecseteim.
A multi task tényleg mindenre használható, bronzosítok, pirosítok vele.
A szemre való nekem túl bumfordi, mindig túltolom vele a szemhéjfestéket, de lehet, én vagyok béna. Vagy a szemem túl kicsi. Szóval oda kell nagyon figyelnem, hogy pontosan használjam.
Az alapozó ecsetnek még keresem az ideális funkcióját, de tuti nem az alapozó felvitele lesz.
A szetthez csomagolt tok menő, de még nem használtam, a szekrényben pihen.
Viszont ami a lényeg, hogy számomra akkor minőségi egy ecset - amellett, hogy finom puha és tömött - ha jól tisztítható. A Douglas szappanával és egy brush egg-gel mindent ki tudok szedni belőlük, mosás után újra gyönyörű fehérek a szálvégek, és egyáltalán nem hullanak, pedig több éve megvannak már (iHerbről rendeltem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 12.

Az első komolyabb ecseteim.
A multi task tényleg mindenre használható, bronzosítok, pirosítok vele.
A szetthez csomagolt tok menő, de még nem használtam, a szekrényben pihen.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Ez a szett azóta nagy kedvencem, mióta először használtam. Puhák, kézreálló és nagyon szépen dolgoznak. Ajánlom.
2-3 év használat után is tökéletes állapotúak. Érdemes beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

2-3 év használat után is tökéletes állapotúak. Érdemes beruházni rá.

luccsoka2

2017. július 12.

Nagyon jó,a további kollekciókat is tervezem megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Nagyon jó,a további kollekciókat is tervezem megvenni :)

kovexti

2017. június 9.

Pár éve angliai utamon utolsó fontjaimból vettem ezt a szettet, és nagyon jól tettem. Puha, rendkívül jó minőségű, extra tömött ecsetek. Nem nyelik a port. Sajna a multitask ecset néhány szélső szálát sikerült megolvasztanom valahogy, de nem lett nagy baja, amúgy púderezéshez használom. A domed shadow brush a legnagyobb kedvencem, gyönyörűen lehet színeket el- illetve összedolgozni vele, az összes ecsetem közül a legnagyobb kedvencem! Az essential foundation brush nem lett nagy szerelem, mert nem szeretem a lapos alapozóecseteket, de találtam neki egy szuper feladatot: keménysége miatt szuperül elbánik sűrű maszkokkal is, szépen el is tudom vele oszlatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Vanda234

2017. január 15.

Nagyon angyon jo utazó funkciókat lát el ez a ksi szett. 😉
Pl a rózsaszi n a kedvencem lehet bornzosito pirosito es meg púder ecset is
Az alapozó ecset se rossz csak sok időt igényel 😏
A satírozó kis ecset is lehet alap szin felevételére és nagxon szepen lehet vele satrizoni stb.
Nagyon szeretem a márka ecseteit 😍😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Nagyon angyon jo utazó funkciókat lát el ez a ksi szett. 😉
Pl a rózsaszi n a kedvencem lehet bornzosito pirosito es meg púder ecset is
Az alapozó ecset se rossz csak sok időt igényel 😏
Nagyon szeretem a márka ecseteit 😍😘

saracsont

2017. január 8.

Ausztriában sikerült hozzájutnom, nagyon jó minőségűek és így szettben 20€ volt, szerintem nagyon megéri de csak szettben, mert pl külön Mo-n 7000Ft EGY ecset

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

mujerconfused

2016. december 16.

Szuper szett, jól használható alapecsetekkel, az alapozó ebben szerencsére jobb, mint a Core Collection-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

borntobe

2016. szeptember 15.

Nekem is ezek az első RT ecsetek :) Elképesztő a különbség egy általam eddig csúcsnak tartott BH ecsetkészlet és ez között, sokkal puhább, minőségibb a szőre, tartja a formáját mosás után is, gyönyörűen adják le a termékeket. Az alapozóecsetet leginkább a szemem alá használom korrektor felviteléhez, a multit pedig pirosítóhoz. A kis pufi nem aaaakkora különbség, de arra se tudok rosszat mondani. A tok nekem nem annyira praktikus, amúgy is több ecsettel szoktam utazni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

kisroka

2016. június 14.

Nekem ez a szett utazáshoz pont elég, nagyon szeretem! A tok pedig nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.