Redken

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Kondícionáló a színpigment és hajápoló összetevők személyre szabott adagolásának lehetőségével

A kondícionálót 2 kamra alkotja, amelyekből előre beállított arányban adagolhatók a színpigment- és hajápoló összetevők. Az arány attól függ, miylen mértékben szükséges a szőke haj újraélesztése, illetve ereeti hideg árnyalatának megőrzése.

A Kerabond tartalmú exkluzív Redken Krea-Bright technológia garantálja, hogy a szőke haj megőrzi színét és fényét egészen a következő szalonlátogatásig.

editok

2015. május 24.

Nagyon jól hozza azt, amit ígér. Nekem a melirozott hajamra jól bevált, a szőke részek nem sárgultak be egy idő után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Schildi

2014. október 26.

Nagyon jó kis termék. Nagy Redken rajongó vagyok, és tudtam, hogy ebben sem fogok csalódni.

"A Kerabond tartalmú exkluzív Redken Krea-Bright technológia garantálja, hogy a szőke haj megőrzi színét és fényét egészen a következő szalonlátogatásig."= ez 100%-ig igy van. Hetente 2x használom és a hajam szép szöke maradt 6,5hétig.
Két fajta kapható. Ez a hideg árnyalatú szökére van, az arany-ezüst flakonos pedig a meleg árnyalatú szökére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.