Refan

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sipiemese, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mélyen beszívódik a bőrbe és támogatja a sejtregenerációt, javítja a bőr természetes vízmegkötő képességét ezért dehidratált arcbőrre kifejezetten ajánlott. A csigagél egyedülálló arányban tartalmaz AHA savat, kollagént, elasztint, allatoint, vitaminokat (A-, C-, E-vitamint) és ásványi anyagokat. Ezeknek az összetevőknek köszönhetően revitalizálja a bőrt, segít helyreállítani a sérült szöveteket, bőrfeszesítő és visszaállítja a bőr természetes hidratáltságát.

Gyorsan felszívódik, aktív kezelést biztosít az öregedő és ráncos bőr számára. A csigagél serkenti a sejtaktivitást, segíti a bőr regenerálódását és lassítja az öregedési folyamatokat. Kifejezetten hatékony a hegek, ráncok, aknék kezelésében, halványítja a pigmentfoltokat és a bőr egyenetlenségeit, gyógyítja a kisebb sebeket, még az enyhe égési sérülések hegeit is.

Kifejezetten ajánlott:

• a szarkalábak és apróbb ráncok kezelésére
  • a szem alatti fekete karikák ellen
  • a bőrhibákkal és pattanásokkal szemben is hatékony
  • pigmentfoltokra

Parabénmentes termék.

sipiemese

2018. március 13.

Kipróbáltam már sok szérumot, de amit ez a csiga cucc tud az döbbenet. Első kipróbálás után felpuhult és selymesen lágy lett a bőröm. A szemkörnyékre használtam. Majd erre felbuzdulva kentem fel az egész arcomra, ez a csigagél egy csoda. Minden este használom és van eredmény. Mindenkinek ajánlom, megéri az árát. Fizettem már sokkal többet is fele ilyen jó szérumért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.