RefectoCil

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2017. október 19.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A RefectoCil Sensitive termékcsalád a kimondottan érzékeny bőrrel rendelkezők számára nyújt tartós és allergénmentes szempilla- és szemöldökfestést.
A kizárólag növényi összetevőkön alapuló receptúra gyorssá, kényelmessé és irritációmentessé teszi a munkát. A mindössze 3 percet igénybe vevő festési folyamat 4-6 hét tartósságot eredményez, mely egyedülálló a tartós szempilla- és szemöldökfestékek között.

A RefectoCil Sensitive festék használatához a sorozatban megtalálható előhívó gél szükséges. Az eltérő hatásmechanizmus miatt a hagyományos festékekhez használt oxidentával nem használható.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

alcyone

2020. április 27.

Most próbáltam ki először, két szín keverékéből (3.1 és 4. színek). A megadott határideig hagytam a szemöldökömön, ami nem bizonyult elégnek, ugyanis kevésbé fogta be a vártnál. Amúgy a szín szép, természetes, legközelebb tovább hagyom hatni, úgy határozottabb lesz a szín. Nem irritált, így bátran használom legközelebb is. Pluszpont, hogy nem drága, ellenben nagyon sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

lndnmvlszl

2019. május 19.

Nekem nem hasznalt semmit, nem szinezett egyaltalan (de nekem a masik refectocil bevalt)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Nikuskanika

2019. január 12.

A refectocilból használtam pár terméket már. Szépen beszínezi a szempillát és a szemöldököt is.Mivel jelenleg más márkájú szemöldökfestéket használok,ezt inkább gyengébbnek mondanám a mostanihoz(berrywell) képest.De összességében jó kis márka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Vivvancs

2017. december 15.

Pár hónapja használom, meg vagyok vele elégedve. A hatóidő mindössze 3 perc, több hétig tart az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak