Rejuvi Laboratory

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Beautydepo, az összetevőket feltöltötte: beautydepo1, Módosítva: 2013. június 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Eltávolítja az szennyeződéseket, elhalt hámsejteket, kíméletesen tisztítja a pórusokat. Húgysav-preroxid tartalma elpusztítja az aknét okozó baktériumokat, míg különleges vitamin, cink és szerves sav tartalma egyensúlyba hozza a hormontermelést. Mértékletesen ható krém acnés bőrre.

• Aha tartalma tisztítja a bőrfelszínt
  • Megtisztítja a pórusokat
  • Elpusztítja a baktériumokat
  • Egyedülálló formulája normalizálja a hormonmennyiséget, megelőzi a gyulladást
  • Gyorsan tisztítja az aknékat, comedókat

lastxmas

2015. október 27.

Nagyon-nagyon sokat segített, rengeteg pattanásom volt és a rejuvi termékeknek és kozmetikusomnak hála teljesen megszűnt ez a probléma!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 27.

Tücsike85

2014. december 29.

Az egyedüli csodaszer, ami kordában képes tartani a pattikat, AHA krémmel együtt használva nekem nagyon bevált. Ha êrzek egy kialalkulni akaró gömböcöt valahol, és rápöttyintek ebbőlegy picit, szépen lehozza, napokon belül. Elmarad az akàr hetekig tartó fejlődési folyamat. Tudom ajánlani mindenkinek, akinek pattis problémás a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

evus84

2013. április 19.

Nekem nagyon sokat segített, pattanásos bőrre A legjobb!!! Csak javasolni tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.