Rejuvi Laboratory

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautydepo1, Módosítva: 2013. május 31.

Ár:   11 000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Ez az egyedülálló komplex P és K vitamin és szőlőmag kivonat tartalmának köszönhetően eltünteti és megakadályozza a seprűvénák, hajszálértágulatok, és kiterjedt vörös foltok kialakulását. C Vitamin tartalmának köszönhetően védi a bőrt és a kollagén rostok képződését serkenti. A Flavonoid komplex képes csökkenteni az érzékenységet, ami a bőrt ért agresszív kezelések - mint kémiai peeling, lézeres peeling vagy mikrodermabrázió okoz.
• Visszafordítja és megakadályozza a seprűvénák, hajszálértágulatok és rozacea kialakulását
• Erősíti az érfalakat
• Bioflavonoidot- P vitamint tartalmaz
• K vitamint és szőlőmag kivonatot tartalmaz
• Véd a szabadgyökök ellen
• Csökkenti a bőr érzékenységét

timike007

2019. július 24.

Hidratálókrémhez keverve az esti rutin részeként remekül működik.Érettnek mondott,sajnos ennek ellenére kevert típusú bőrömmel azóta pattanások tekintetében mincs gond,Kisimultabb,szebb a bőrképem,ami nemcsak szubjektív vélemény,már társaságban is kérdezték milyen beavatkozáson estem át.Ráncokat,bőrpírt,kisebb pigmenteket reggelre finomítja.Sokáig elég,nálam újravavős,sőt a cég más temékeit is ki fogom próbálni!(Egyébként kozmetikusom tanácsolta,mert már szinte hetente akartam menni tisztítattni+a petyhüdtség?) Mostanában csak néha egy-egy massszír:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

hallo8x

2019. június 25.

Szuper szérum , az én kombinált bőrömmel csodát tett. Eleinte csak úgy itta a bőröm mostmár kevés is elég belőle. Este használom és utánna felkenem a skin moisturizing krémet a márkától így kevésbé színez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Trixi

2014. július 25.

Néhány napig használtam ezt a szérumot, és most félretettem őszre. Felkenés után egy tömény, ragacsos réteg marad a bőrömön, mintha cukros szirup lenne, és órákig nem szívódik be, ezért a reggeli használat felejtős. Pedig csak 1-1 nyomásnyi szérumot alkalmaztam a 2 orcán. Esti használat is lefekvés előtt pár órával ajánlatos, mivel egyébként a párnán landol a szérum. Sajnos így is sárgás folt maradt a párnámon. Ugyanakkor meg kell mondanom, hogy néhány használat után már láttam eredményt a bőrömön, eltűnt a pirosság, tompább vörös erek, hidratáltabb, puhább bőr. Mindenképp folytatni fogom a kezelést, azonban ebben a kánikulában felejtős, ezért majd ősszel, addig hűtőszekrénybe vele. A ragacsosság miatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.