Rejuvi Laboratory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautydepo1, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Megújítja és helyreállítja a bőr rugalmasságát.
  • Magas C-vitamin koncentrációja tökéletes védelmet biztosít a szabadgyökök képződése ellen, ezáltal megelőzi a bőr korai öregedését.
  • Eperfa kivonat tartalma fokozza a sejtek megújulását, elősegíti és a bőr rugalmasságát és segít helyreállítani feszességét.
  • A C-vitamin elengedhetetlen az egészséges bőr fenntartásához.
  • A Rejuvi  Vitamin-C Complex megvédi a bőrt káros UV sugárzástól, és csökkenti a finom ráncokat. A Rejuvi  Vitamin-C Complex nem okoz semmilyen kényelmetlenséget vagy bizsergést, ezáltal teljes arc, a nyak és a szem környékén használható.

floravanda

2016. december 22.

Picike mintàt kaptam belőle, amit hozzà is öntöttem az arckrèmemhez. A bőröm puha volt ès rugalmas, ami fontosabb, nem làtszott fàradtnak ès a szem alatti karikàkaimat is halvànyította. Praktikus a kiszerelès, nem kell belenyúlni, amit különösen szeretek. Önmagàban is lehet alkalmazni, de jobb felturbózni vele az arcàpolót. Màr a nagy kiszerelés is nàlam van:) Termèszetesek az összetevők ami az én szàradàsra, atópiàra hajlamos bőrömnek abszolút kedvez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A fehér eperfa kivonata. In vitro, vagyis kémcsőben végzett kutatások szerint az összetevő arbutin tartalmának köszönhetően gátolja a melanin termelést, így kedvelt hatóanyag pigmentfolt elleni termékekben.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.