Remington

Ár:   14430 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szpirita, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington PRO-Air AC kompakt hajszárítójával otthon is élvezheted a gyönyörű, fodrászszalonban kivitelezett hajszárítás előnyeit - de a profi eszközök árcédulája nélkül.

A PRO-Air AC kompakt hajszárítónk titka a 2200W-os szabványos professzionális (AC) motorja. Ez sokkal erőteljesebb légáramlást biztosít, ugyanakkor jóval tartósabbá teszi a készüléket.

mobeto23

2015. december 28.

Nagyon-nagyon szeretem!!! Elég sok, vastag szálú és sűrű hajam van, kész tortúra nálam a hajmosás, szárítás. Szeretem, mert gyorsan szárít és erős kis gép!! A harmadik kategória tényleg nagyon forró, ezzel néha vigyázni kell. Nem vennék másikat! Mindent hoz, amit kell!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

szpirita

2014. május 20.

Interneten keresztül vásároltam. Kicsit féltem megrendelni, mivel még sehol nem olvastam róla véleményt és az üzletekben sem láttam pont ilyet, de a Remington termékekkel kapcsolatban eddig csak jó tapasztalatom volt. Ez sem kivétel. Imádom ezt a hajszárítót. Erős mint egy szélgép (a max. fokozatot nem is szoktam használni), percek alatt megszárítja az amúgy sűrű, nehezen szárítható hajamat és az eredmény is csodás. Mindenféle körkefézés nélkül is olyan, mintha fodrász szárította volna be. Selymes, fényes, egyenes. Eddig mindig max. erősségen és hőn kellett szárítanom a hajam, ha nem szerettem volna 1 órát tölteni vele, viszont akkor sprőd és szétálló lett. Ezzel a géppel gyorsan és szépre szárad a haj!
Egyetlen észrevételem van. 3 hőfokozat van rajta, hideg, közepes és forró. A közepes számomra kicsit hűvösebb a megszokottnál, viszont a fújás erőssége miatt még így is gyorsan szárad a haj, és így legalább nem károsodik annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.