Remington

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yokkoa, Módosítva: 2020. november 24.

Ár:   15 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Teljesítmény: 2200 W
  • AC motor: hosszabb élettartamot biztosít
  • Keratin és mandula olajos bevonatú gyűrű a levegő kimeneti nyíláson
  • 3x védelem: ionok, mikro kondicionálás, kerámia bevonatú gyűrű
  • Ionos kondicionálás: 90%-kal több ion*
  • 3 hőmérséklet -, 2 sebességfokozat
  • Cool Shot: külön gomb hideg levegő fúvásra
  • 7 és 11 mm keskeny szűkítő fejek a pontosabb szárításhoz
  • Diffúzor: a haj volumenének növelésére
  • A levegőbemenetnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
  • Akasztófül
  • 3 méteres vezeték

yokkoa

2021. január 10.

Hatalmas csalódás volt nekem ez a gép. Előre bocsájtom: a philips álomgépét cseréltem le erre, amivel majdnem tökéletesen elégedett voltam (picit néha hajlamos volt gubancolni a vállig érő hajam) - azon kívül, hogy a gari lejárta után nem sokkal, tönkrement.

Amiért ezt választottam: van egy ezeréves remington hajvasalóm, ami a mai napig kiválóan működik. Az árukeresőn sok vélemény van róla, és szinte csak pozitív. Valaki azt írta, nem gubancolja a hajat. Nekem ez nagyon fontos, rettenetesen vékony szálú, repkedős, selymes a hajam (de komolyan, egy újszülötté alig puhább az enyémnél). Következésképp, a világon semmi tartása nincs, és baromi könnyen feltöltődik elektrosztatikusan. Az ion-ígéretek miatt reméltem, hogy ez a gép ezt megoldja. A 6 év garancia is nagyon csábító volt, ráadásul kb. felébe kerül, mint a philips. Ehhez a géphez, a szinte kötelező diffúzoron kívül, 2féle méretű szűkítő is jár, ami szintén hatalmas pozitívum volt az én szememben. Gondoltam, segíti a beszárítást. Az ápoló olajoknak örültem, bár ezt kissé parasztvakításnak gondoltam már előre is.

Hát, már kicsomagolásnál csalódott voltam picit, mert láttam, hogy kinézetre egyáltalán nem hozza azt az igényességet, amit tizenötezerért elvárna az ember. Következő sokk: a cserélhető fejeket menettel lehet rácsavarozni a gépre, tehát nem forgathatóak. Világéletemben csak olyan hajszárítóm volt, amin forog a szűkítő, így amikor hátul szárítom a hajam, nem a kezemet kell kicsavarni, egy amúgy viszonylag nehezebb géppel. Na, ezzel azt kell! A hangja borzalom: gondolom, próbáltak alakítani valamit a motoron, hogy ne legyen túl hangos. Cserébe egy iszonyú magas, elviselhetetlen, sípoló hang jön belőle működés közben. A motor bivalyerős, ez tény. Cserébe alacsonyabb fokozaton is lefújja a fejünkről az összes hajat, magyarul nem lehet vele beszárítani, csak megszárítani.

De ezt mind lenyeltem volna. Amiért úgy döntöttem, hogy visszaküldöm, az az, hogy 5 másodperc fújás után le kellett állítanom, hogy kifésüljem a gubancot, amit csinált: gyakorlatilag ennyi idő alatt egy gombolyagba gyűrte fel az adott tincsemet. Merő agybaj volt vele hajat szárítani. Hiába erős és gyors, ezzel a módszerrel hússzor addig tart, míg megszárítom a hajam. Beszárítás szóba sem jöhetett vele. Teljesen mindegy, hogy keskenyebb vagy szélesebb szűkítő, sőt, a végén már szűkítő nélkül: az eredmény ugyanaz.

Az ionos funkció alatt pedig fogalmam sincs mit értettek, de tutira nem ugyanazt, mint a philips. Ezzel a géppel az én hajam épp ugyanúgy feltöltődött és repkedett, meg a képembe tapadt, mint a kislányomé. Akárhogy próbáltuk.

Úgyhogy visszament a feladónak, jó sok tanulópénzért (pk)... jön a karácsony, gondoltam leírom, hogy ne ilyet kérjetek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.