Remington

Ár:   18 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   18 900 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A PROluxe hajszárítóval 24 órán át tartó, stílusos frizurát száríthatunk magunknak, mely lágy esésű, gubancmentes végeredményt biztosít. Az intelligens OPTIheat technológiának és az egyedülálló Style Shot funkciónak köszönhetően, a PROluxe hajszárító okosan használja fel a hőt a frizurád alakításához, megformálásához és fixálásához. Az exkluzív szűkítőfej alakját speciálisan a légáramlás és a hőeloszlás optimalizálására terveztük, ennek köszönhetően a készülékkel fodrász szalonokra jellemző szárítás érhető el.

• Teljesítmény: 2400 W
  • AC motor: hosszabb élettartamot biztosít
  • Ionos kondicionálás: 90%-kal több ion* a selymes, lágy hajért
  • 3 hőmérséklet -, és 2 sebességfokozat
  • Cool Shot: hideg levegő fúvás a frizura fixálásához
  • 7 mm-es keskeny szűkítő fej
  • Diffúzor: a haj volumenének növelésére
  • A levegőbementnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
  • Akasztófül
  • 3 méteres vezeték
  • 5+1  év garancia

Luiselotte

2020. november 12.

A tökéletes hajszárító, fodrászom ajánlására vettem meg Ő évekig használta a szalonjában.
70 cm hosszú ,szőkített, póthajjal dúsított nagyon enyhén hullámos hajra használom.
25 perc alatt készre tudtam vele szárítani ráadásul csak a legalacsonyabb hő és fúvás fokozatot használtam . Az eredmény : puha, egyenes, rugalmas és fényes haj ami másnap reggel sem igényelt vasalást.
A készülék a szintén Remington elődjéhez viszonyítva nehezebb, a hangja kellemesen mély és nagyon halk, a gombok kézre esnek és a szűkítő fej nagyon jól rögzíthető. A halálom ha szárítás közben leesik aztán a forró műanyagot kell visszarakni a gép elejére, tegye fel a kezét akinek ismerős a szitu :)
A külseje nagyon nőcis, csodás ez a púder szín a rose golddal párosítva.
Leárazva 16100 Ft - ért vettem és úton van felém a ProLuxe hajvasaló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

A külseje nagyon nőcis, csodás ez a púder szín a rose golddal párosítva.
Leárazva 16100 Ft - ért vettem és úton van felém a ProLuxe hajvasaló is.

betty23

2020. október 12.

update2: Egy pontot le kell vonjak. Azt gondoltam, hogy bár fehér, de ennek ellenére úgy van megoldva, hogy ne legyen sérülékeny a külseje. Sajnos a matt része már feltűnően karcos egy-két helyen, pedig dobozban tartom. Ennyi pénzért egy picit többet vártam ezen a téren.

update: Továbbra is nagyon szeretem, bár a meleg időjárásnak köszönhetően most nem használom. Egy észrevételem van: a legmagasabb hőfokra véletlen se állítsátok. Voltam olyan ügyes, hogy véletlen rosszul állítottam be, a szilikonos hővédőtej darabokban olvadt le a hajszálaimról. :'D

2020. február 13.: Na, ez egy rendkívül pozitív csalódás volt részemről. :) Eddig anyukám kb. 5 ezer Forintos Remington hajszárítóját használtam, hát ég és föld a kettő. Dús, fenékig érő, göndör/hullámos hajam van, ami hajlamos a szöszösödésre és a gubancolódásra. Az előző gépezettel hiába szárítottam ki körkefével, mindig szöszös, igénytelen lett a hatás, de ezzel fényes, sima és puha a hajam a következő hajmosásig. Alapból professzionális termékeket használok a hajamon -biztos ez is segít-, de én soha nem hittem volna, hogy hajszárítók között ekkora különbség van. Valószínűsítem, hogy a magas teljesítményének és az ionos technológiának köszönhető ez az eredmény. A gépezet maga nagyon szemet gyönyörködtető, minőségi anyaghasználat látszik rajta. A gombok elhelyezése praktikus, véletlen sem állítódik át a hajszárítás közben. Egyetlen negatívuma, hogy picit nehezebb, de volt már ennél sokkal nehezebb hajszárítóval is dolgom, annyira nem vészes. A kábele iszonyú hosszú, ez sem hátrány. Külön öröm, hogy a gyártó 6 év garanciát vállal rá! A körkefés szárítás annyira bevált, hogy a hajvasalót sem veszem elő. Bátran ajánlom mindenkinek, életem talán legjobb szépségápolási vétele volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

zsoci93

2020. szeptember 16.

Imádom! Gyönyörű, jól működik, a hajam nagyon szép puha lesz tőle. 6 év garanciát adtak rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

rockroka

2017. június 4.

Egy hónapja vettem ezt a gyönyörű hajszárítót. Nagyon nagy tudású, extra funkciókkal, magas fújási sebességgel. A régi hajszárítómhoz képest perceket spórolok meg a hajszárításon úgy, hogy hidegebb levegőt használok, tehát nem károsodik a hajam. Nagyon fényessé teszi a hajat hajszárítás után.
Praktikus a hosszú kábel, és a leszedhető hátsó rács (a tisztítás miatt), valamint nem utolsó sorban gyönyörű külseje van a hajszárítónak... nem tagadom, beleszerettem.
Az ára picit húzos, de ki lehet fogni akciókat, vagy netes boltból kell rendelni, és úgy 3-4 ezer forintot is megspórolhatunk. 6 éves gyártói garancia van rá, ami segített abban, hogy túl tegyem magam a viszonylag magas árán, hiszen ez egy hosszú távú (és megtérülő) befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

svivko

2016. október 4.

Brands.hu-n vettem, mikor bevezető áron lehetett megvenni (a márka oldalán még mindig akciós!) . Az előző Philips-emnek leolvadt a légterelője, pedig csak két éves, így tudtam, hogy az azelőtti jól bevált csak bekrepált Remingtont kell újra választanom. Ha hajról van szó, megbízom a márkában, a hajvasalóm több, mint 6 éves, és még mindig tökéletesen működik.
Pár hete van még csak meg, de a szívembe lopta magát. Mind a közepes, mind pedig a magas hőfokú szárítással gyengéd, és szupergyorsan szárít. Illetve, nem tudom mi van ezzel az ion dumával, az előző szárítóm is tudta ezt, bár a leírás szerint 90%-kal több ebben a kütyüben az ion, de nekem ez magas, és amolyan Roxfort falai közé tartozó varázslatnak hittem, egészen addig, amíg mindenféle hajmaszk és balzsam nélkül mostam hajat, és hihetetlen (!) sima volt a hajam.
Kíváncsi vagyok hogy bírja hosszútávon. Mindenesetre azt bizton állíthatom, hogy egy tornádó erejét zárták bele, és valóban kellemes, nem túl forró levegővel szárítja a hajat, ami formázásra és tökéletesen alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.