Remington

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miko02, Módosítva: 2020. július 30.

Ár:   14 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Hajformázók

"Egyedülálló Colour Protect színvédő technológia: intelligens hőmérsékletérzékelő szenzor + újgenerációs kerámia bevonat shea olajos és UV filter védelemmel. Imádsz beach hullámokat, texturált copfot vagy hollywoodi stílusú loknikat kialakítani, de aggodalommal tölt el, hogy a frizura magas hőmérsékleten történő elkészítése elősegíti a hajszíned kifakulását? Most már nem kell emiatt aggódnod, mert az egyedülálló Colour Protect színvédő technológiát alkalmazó kúpvas használata biztosítja, hogy a loknijaid árát ne a hajszíneddel kelljen megfizetned. A frizura tökéletes elkészítéshez optimális hőmérsékleten történő hajformázó technológia segít megóvni a festett haj tartós fényét és vibrálását."