Remington

Ár:   15990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Forradalmi újdonságunk a Remington CB7400 elektromos hajsimító kefe egyesíti magában a hajvasaló hatékonyságát és a kíméletes hajformázást, így segítségével néhány perc alatt ragyogóan sima, egészségesen fénylő lesz a frizurád."

Ár: 9000 , Eladó: esztra
Állapot: Jó állapotban, Helyszín: Érd, fizetés: Személyesen, vagy előre utalással

Angi82

2021. november 17.

A hajammal világéletemben meggyűlt a bajom,mert vastag szálú,hullámos,rakoncátlan.Ráadásul megnöveszteni sem tudtam,mert váll alá sosem nőtt,így meghosszabíttattam,mivel pont a vállig-váll fölé érő hajhossz az,amivel szinte semmit nem lehet kezdeni,pláne ha az ember lánya ügyetlen a körkeféhez és a hajbeszárításhoz :/
Már régebben megvettem ezt a simító kefét,de évekig a hajvasalót nyúztam,bár mindig is utáltam a végeredményt,mert nem szeretem a természetellenesen szögenyenes hajat,az én arcomhoz nem is előnyös.Ráadásul a hajvasalóval kivasalt haj mindig laposabb is,hisz "összeesik",nincs akkora volumenje...
A napokban kezdtem el használni a mostani,hosszú,lapocka alá érő hajamra,ami ugyanolyan állagú póthaj,mint a sajátom.Elégedett vagyok,szép,sima hajat eredményez,ami inkább természetes és nem az a lenyalt valami,amit mindig utáltam.Olyasmi a hajam a kefe használata után,mint mikor a fodrászom először beszárítja ,majd vasalja,tehát van tartása,nem esik össze és fényes.
Úgyhogy csajok,bátran kísérletezzetek vele,mert jó kis szerkentyű,viszont nem mindegy,hogy használjátok.Videókban általában csak haj alá teszik és a tincseket lefelé húzzák.felejtős,lapos lesz.Helyes használat: fejtetőn nyúljatok vele a tincsek alá és a töveket kicsit emeljétek meg vele,tartsátok így rövid ideig,majd szépen felfelé-oldalra ívesen húzzátok a kefét,így nem lesz lapos a haj és lesz tartása.A videókon látott lefésülést a kefével felejtéstek el,mindig csak alulról dolgozzatok,a haj alá téve a kefét...egyébként ha nagyon muszáj negatívumot írni,talán annyit tudnék,hogy rödivek a kefe fogai,szerintem ha hosszabbak lennének kicsit,könnyebben lehetne vele dolgozni :)

upd: mivel teljesen felhagytam a hajvasalással,így ez a szerkentyű is a szekrényben landolt.Bele kell nyugodnom,hogy nekem a hullámos vagy göndör,vagy esetleg a SIMÁRA SZÁRÍTOTT haj áll jól,de a szimplán kivasalt nem.
Amit írtam a keféről,hogy egyszerűen használható és hogy nem egészen úgy vasal,mint egy hajvasaló /természetesebb hatás/,az mind igaz, úgyhogy másnak merem ajánlani eztán is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 17.

yokkoa

2019. július 15.

Upd: harmadik vagy negyedik használatra sikerült kikísérletezni, hogy hogy tudok vele hajtövet emelni: a tövelhez illesztem és ellentartok vele, gyakorlatilag ahogy a klasszik hajvasalóval is csináltam régebben. Sok-sok-sok előbalzsamozással elértem, hogy fényt sem veszít a hajam, ha ezzel vasalok. A hajvégeken meg squalane-t kentem szét, így azt sem szárította. De nem húztam végig az egész frizurámon. És tényleg hiába kefe alakú, nem lehet úgy használni (olyan mozdulatokkal), mint egy hajkefét. Inkább totál úgy kell, mint az összecsukós hajvasalókat. Legalább is nekem így működik. Marad a 4 csilli.

Előre bocsájtom: egy használaton vagyok túl, majd jövök később updatelni. Tehát ezek csak első benyomások. Vékony szálú hajamra, féláron vettem tegnap a tescoban (6ezer). Nekem ennél többet nem is ér, amúgy is szinte szögegyenes a hajam. Inkább a beígért tartás, magas hajfény miatt vettem. Meg hátha szárít picit és nem zsírosodik majd a hajam olyan gyorsan. Mivel nagyon vékony szálú a hajam, ezért nekem bőven elég a legalacsonyabb hőfokozat, még majdnem sok is. Nekem sikerült a hajvégeket is szépen kihúzni vele, viszont 2 dologgal elégedetlen vagyok, így első használat után. Az egyik: szinte 100% biztos, hogy nem helyettesíti a hajsimító kefét (nekem braun ionizációs van)! Sajnos az elektrosztatikussággal nem tudott nálam megküzdeni, hiába húzkodtam végig a hajamon újra és újra. Az ionizációs kefénél ugye minél többször húzza végig az ember a haján, annál jobb a helyzet. Itt ez nem igaz. Talán kicsit rosszabb is. Nekem fényt sem adott, inkább elvett, de mondjuk nekem alapból tükörfényes a hajam (ha már vékony szálú, meg tök kevés...). A másik dolog remélem csak annak köszönhető, hogy az épp kifogyó hajhabomból már csak lötyit sikerült kiimádkozni: nem tudtam a kefével megemelni a hajtöveket. Inkább lapulnak most. És baromi gubancos is a használata óta a hajam, pedig már mindent ráraktam (garnier hair food, meg extraszűz kókuszolaj). Remélem, ezek kövi használatnál, normális hajhabbal megoldódnak. Mert a hajvasalót szerintem kiválhatja. Vagy inkább úgy mondanám, hogy egy kellemesebb alternatívája! Szebben is "vasal", tényleg természetesebb, nem olyan kinyújtott lószőr hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

kovacsrekaa

2018. december 20.

Rettenetesen draga termek, es nem olyan minoseg mint regen volt. Ha melegszik olyan budos egett vezetek szag van, hogy csak na. 15 ev hajvasalast akartam ezzel a termekkel kivaltani, gondoltam az enyhen hullamos, vallig ero hajammal tud valamit kezdeni hogy elfogadhato legyen. Hat nem. Lassan melegszik fel, sokkal lassabban haladok vele mint egy hajvasaloval. Hasznalat utan a hajam szaraz, sprod. Felesleges penz kidobas volt szamomra, sajnos a Media Marktban nem veszik vissza, mondvan ki lett bontva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

TimyeK

2018. június 10.

Borzalmas. Megvettem, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy túl vastagok a felmelegedő sörték így akad a hajam, hiába fésülöm ki előtte, egyszerűen felakad a kefe benne, pedig nem dróthajú vagyok. Rááadásul nekem olyan seprűs lett a hajam tőle, száraz, fénytelen és ki se simította rendesen. Szerencsére vissza tudtam vinni. Azóta akcióban egy tizesért megvettem a Babyliss keféjét és az bár a színe nem fogott meg, de ezerszer jobban szuperál, mint ez a vacak. Többet vártam a Remingtontól :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

anitaa17

2018. április 17.

Megvettem, de aznap vissza is vittem, pedig az itteni pozitív vélemények hatátására vásároltam meg. Használat előtt alaposan megfésülködtem, ennek ellenére minden egyes húzásnál megakadt benne és húzta, tépte a hajam. Egyenesíteni meg nem igazán sikerült neki, ráadásul szerintem az egész hajsimítónak nagyon gagyi hatása is van. Azért vettem meg, mert hajvasalót és körkefés fejű hajszárítót is használok, amikkel tökéletesen egyenesre tudom csinálni a hajam, viszont azt gondoltam lustább/rohanósabb napokra jó lehet ez a kefe is, de nekem óriás csalódás volt. Lehet más ügyesebb, vagy az én hajamhoz nem való, de engem meglep, hogy a többség 5 csillagosra értékelte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

bajanka14

2018. április 11.

14 évnyi vasalás után rátaláltam. Örök szerelem lett a mienk. Végre olyan hajam van mintha fodrasztól jönnék, mikor beszáritja és van tartása a hajmnak és dús kinézete.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Dilibogyo

2018. március 5.

Nem lesz szögegyenes a haj tőle,leginkább a hajvégekre igaz ez,de pár perc alatt ki lehet annyira vasalni,hogy ne szénaboglyával a fejünkön mászkáljunk.
Rengeteg időt lehet vele spórolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Rengeteg időt lehet vele spórolni.

Montelino

2018. március 4.

Egy hete vettem egy hiperben, 21,6 Euro volt kuponnal, de alapból is csak 30 Euro, mivel 2016-os slágertermék volt, azóta ennek is van továbbfejlesztett verziója drágábban. 3 fokozat van rajta, 150, 190, 230. Én 190 fokon nem égetném a hajam, 230-on pedig "hajöngyilkosság" lenne. Hamar felmelegszik, 150 fokon egyenesre tudtam vele fésülni a gyengén hullámos és nem vastagszálú hajamat. A hajvégeket nem lehet vele szögegyenesre húzni, de ezt pár netes videó után tudtam már. A hajam rendezettebb, de nem tükörsima, mint egy vasalóval. Ez is forró, miután átfésültem vele egy tincset, éreztem a hajam "melegét". Ezzel is tincsenként kell haladni, csak kicsit vastagabb tincsenként (alulról és felülről is áthúzva a hajon). A hajmosás utáni szöszös haj effektuson ez nem igazán segített nekem. Aki ezt akarja megvenni hajvasaló helyett, ne tegye, ezzel nem lehet ugyanaz a hatást elérni. A haj simább és rendezettebb lesz, de ennyi. Nem bántam meg, hogy megvettem, de tudnék élni nélküle, mivel van egy jó hajvasalóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

Banszky

2018. február 25.

Újonnan 10ezerért vettem. Nagyon -nagyon gyorsan ki lehet vele vasalni a hajat viszont a hajvégeket lehetetlen. Az nekem kunkorodik akárhogy vasalom. :D Sűrű,hosszú hajam kevesebb mint 10 perc alatt kivasalja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

jakani

2017. november 20.

Nagyon szeretem!
Ha nem vasalom ki a hajam alapból szöszös, szálkás a hullámok mellé, szörnyen ápolatlannak/rendezetlennek néz ki, ezért hetente egyszer hajmosás után mindig vasaltam már vagy 15 éve. Mikor megláttam, hogy van ilyen hajkefe azonnal ki kellett próbálnom és szupeeeer!! :) Ugyanúgy heti egyszer használom frissen mosott, már megszárított hajon hővédővel és egy hétig kitart. A férjem sokkal jobban szereti mintha vasalva lenne, azt mondja olyan dúsnak tűnik mintha dupla annyi hajam lenne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Nagyon szeretem!