Remington

Ár:   10580 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Ez a forradalmian új kúpvas hőre aktiválódó, kondicionáló technológiával ellátott, újgenerációs kerámia bevonat alkalmazását jelenti. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztja, ami gyönyörű fényes hajat biztosít a hajszálak tövétől egészen a végekig.

A hő hatására aktiválódó kondicionáló E vitaminban gazdag marokkói argánolaj hidratáló összetevőket tartalmaz, mindezek a hajat egészségesebbé és fényesebbé teszik.

• Új generációs kerámia lapok, hőre aktiválódó, marokkói argánolajos hidratáló mikro kondicionáló technológiával
  • Speciális kúpvas kialakítás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Petravagyok

2018. április 13.

Vannak idoszakok, amikor rakattanok a hullamos hajra, ezert sok mindent probaltam mar. Ez az eddigi legjobb hajsuto. Bar inkabb rovidebb, kb vallig ero hajjal mukodik a dolog. Viszonr nagyon nagyon tartos hullamokat csinal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Mimik

2017. április 8.

Elég erős és sűrű egyenes hajam van és szeretem variálni, de a hullámos/göndör hajat sose tudtam tartósan csinálni. Nem gondoltam volna, hogy ennyi különbség van a sima hajsütővas és a kúpvas között. Nagyon gyorsan, szép és tartós hullamos hajat készítettem magamnak. Sőt még második nap is kitartott, fésülködés után kicsit más hullám lett belőle, de az is nagyon tetszett.
A fehér táska nekem se jött be annyira, mert elég gyorsan koszos lesz, de emiatt annyira nem aggódom. Az a lényeg, hogy a kúpvas jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

szederke

2016. december 6.

A Black Friday akció keretében kb 6500 Ft-ért vettem. Eredetileg egy másik kúpvasat akartam venni, de mivel kicsit amúgyis béna vagyok a hajsütésben, nem akartam annyit költeni rá. Eredetileg vékony szálú hullámos hajam van, és még ezzel se sikerül szép tartós hullámokat készíteni (a fodrász is megpróbáltavele :D ) . Ez a "hőre aktiválódó, marokkói argánolajos hidratáló" akármi, elég nagy kamu, pusztán csak a vason talán kicsit jobban siklik a haj. Hiányolom belőle a hőmérséklet kijelzőt, csak egy tekerő van, ami néha el is állítódott. A hőálló táska elég jó, csak sajnos fehér, biztos, hogy fél év múlva már rettenetesen fog kinézni. Kicsit tartok tőle, hogy maga a kúpvas fehér nyele is csúnyább lesz. Szóval tényleg csak az ára miatt választottam ezt... ezért kap 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

tthfnn

2016. november 7.

Régóta akartam egy kúpvasat mert a hajamba semmilyen módon nem áll meg a hullám de ezzel igen. Akár több napig is. Pont egy leértékeléskor vettem szóval mindenhogy jól jártam vele :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.