Remington

Ár:   16 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   16 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A PROluxe hullámosító kúpvas nagy teljesítményű 25-38 mm-es átmérőjű, és OPTIheat technológiával működik, segít neked egész napon át tartós, profi megjelenésű, laza hullámokat kreálni. Egyedülálló grip-tech bevonattal van ellátva, amely enyhe ellenállást és súrlódást biztosít, ezáltal meggátolja a haj gubancosodását vagy beakadását. Ez a csúszásmentes bevonat tökéletes kiegészítő a hajformázáshoz, különösen azok számára, akik ilyen típusú laza hullámos loknik létrehozásán fáradoznak. A speciális tervezésű PRO+ beállítás használatával a sütővas hőmérséklete automatikusan a megbízható 185°C-ra áll be. Ez azt jelenti, hogy a hő által okozott károsodások veszélye nélkül gyakrabban végezheted a hullámosítást, és élvezheted az egész napon át tartó, ápolt megjelenésű frizurát.

• Az OPTIheat technológia a tincs vastagabb részeire irányítja a hőt
  • A Grip-Tech bevonat csúszásgátló hatásának köszönhetően a hajformázás könnyebb
  • 25-38 mm átmérő
  • Integrált digitális kijelző 120 -210 C°
  • Pro+ beállítás: 185°C optimális hajformázási hőmérséklet beállítási lehetőség
  • 30 másodperces, gyors felmelegedés
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • Biztonsági támaszték
  • Hőálló táska
  • Körbeforgó vezeték
  • 5+1 év garancia

sigma

2021. november 12.

Ezt annyira nem szeretem.
Az en hajamat eleg sokaig rajta kell tartani hogy szep (mert tenyleg nagyon szep) hullamokat csinaljon, es nem igazan tartosak sajnos :(
Ez a legszebb keszulek, de vannak ennek sokkal jobb remingtonok, ugyhogy ezt jo ideje nem is hasznaltam mar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

Ezt annyira nem szeretem.

Fruzsika941210

2021. május 13.

Van egy kisebb kupvasam ugyanugy remington márkájú ami sokkal vékonyabb és nyilván göndörebb eredményt erek el vele.Ezzel nagyobb hullámokat és természetesebb hatást .Nem annyira tartós mert nyilván lazábbak a hullámok ,de telejsen megelegedek vele .Szerintem inkább hosszabb hajú lányoknak való ,nekem nagyon tetszik .Szép ,fényes ,dús hajkoronat lehet vele alkotni 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Collien

2020. szeptember 2.

Gyönyörű a készülék, szép a kialakítása, a színe, jó volt ránézni.
DE!, az én vastagszálú hajamra nem jó, 2 órát se bír és kiugrik. Megváltam tőle, mert egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Gyönyörű a készülék, szép a kialakítása, a színe, jó volt ránézni.

Sunnyvagyok

2019. január 5.

Karácsonyra kaptam a páromtól, meglepett vele! Mindig is egy vastagabb kúpvasra vágytam! :)

Tetszik, hogy több fokozat közül is lehet válogatni, és mivel eleve szőkített hajam van, így nem szívesen teszem ki nagy hőnek, így 150 fokon 30 másodperc alatt is gyönyörű extra tartós fürtöket készít. Tényleg olyan hercegnős, dús, rugalmas és fényes loknikat kreál, ráadásul a hajtövemet is meg tudom vele emelni, ami plusz pont!

A vezeték iszonyatosan hosszú, a kesztyűt is szeretem, bár inkább hasonlít egy téli kesztyűre mint hővédőre, na de ez csak az én kis dilim! :D
Egyébként imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Egyébként imádom!

Kittens

2018. március 19.

Hajlakk nélkül 2napig megmarad az egyenes hajam a a hullám , a végeredmény gyonyoru vele természetes nem pudli hatású :):D a hajamat nem égeti szét vigyáz rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

anyyyca

2018. január 22.

Szerintem nagyon jó ez a hajsütő. Van vékonyabb kúpvasam is, de ha nagyobb hullámokat szeretnék, ezt vetem be. Napokig tartó loknikat nem kell tőle várni, de betartja, amit ígér - 24 órás frizurát. Gyönyörű, csillogó hullámokat varázsol, amik kis hajlakkal fixálva egész nap lágyan omlanak alá. Örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

0rseee

2017. november 12.

Az alapból hullámos hajam olyan hosszúságot ért el, hogy sajnos rá kell segítenem hajsütéssel. Eddig egy 19mm-es Remington hajsütővasat használtam, de királylány loknikra vágytam. Na, ettől a kúpvastól megkapom, azonban nem olyan tartósak, mint számítottam rá. Lehetséges, hogy még nem találtam meg a megfelelő fixáló terméket hozzá, vagy valamint rosszul csinálok, de a 19 mm vastatságúval napokig csodás a hajam. Emiatt le kell vonnom egy csillagot, pedig nagyon szép és minőségi termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.