Remington

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marysidehouse95, Módosítva: 2018. november 23.

Kiszerelés:

• Hozzátartozó kiegészítők: diffúzor, koncentrátor
  • Teljesítmény: 2200 W

Misa

2020. július 30.

2016-ban vettem, és most mondta fel a szolgálatot. :( Megtört a vezetéke, kontakthibás, és sajnos a környékemen nincsen olyan szaki, akihez elvihetném javíttatni, így most fogom lecserélni.
Az elmúlt négy év alatt jó szolgálatot tett, gyorsan megszárította a hajamat. Nem különösebben halk, nem is különösebben könnyű, de a célnak megfelelt. Az ionizálás funkciónak személy szerint nem tapasztaltam semmilyen hatását, számomra ugyanúgy szárít, mint bármilyen más hajszárító. Amit szerettem benne, hogy erős, állítható a hőmérséklet, és megbízhatóan tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

umpalumpa

2019. augusztus 9.

Tökéletesen megfelelő otthoni használatra. A dús hajamat is hamar meg tudom vele szárítani a tárcsás diffúzornak köszönhetően. A legmelegebb fokozat kivételével minden funkciót használok. Otthoni hajszárítóhoz képest egyáltalán nem rossz a teljesítménye. Elég könnyű és jól kiegyensúlyozott, nem szakad le a karom egy egyenesre beszáritott (makacsul hullámos haj) frizkó után sem. Remélem sokáig fogja bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

kakaska

2019. május 7.

Kuponos napokon vettem 2 éve. Nagyon szeretem, gyorsan szárít és nem éget. Az ionizáló funkció is tetszik benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

racheldawes

2019. május 7.

Tavalyelőtt kaptam karácsonyra, nagyon meg vagyok vele elégedve. Tényleg gyorsan szárít, anélkül, hogy szénné égetné a hajam, vagy hogy szálkássá, sprőddé tenné. Nem mellesleg pedig szerintem szép is, tetszik ez a lila szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

marysidehouse95

2018. november 14.

Egy éve vásároltunk ilyen hajszárítót. Nagyon jól működik, szeretjük. Az ionizáló funkció érezhető, és a teljesítménye is (2200), mivel sokkal gyorsabban szárad meg vele az ember haja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.