Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• teljesítmény: 2000 W
  • 3 teljesítményszint
  • állítható hőmérsékletszintek
  • Stylingfúvóka

starflo

2015. február 10.

2200 W-os erős teljesítmény, 3 hőmérséklet-,2 sebességfokozat plusz külön turbo fokozat és külön gomb hideg levegő fújására. Két ventilátor van benne, így sokkal halkabb, mint más hajszárítók, ezt nagyon imádom benne :) Ionizációs, szóval szép selymes hajam lesz a használata után. Én annyira szeretem, hogy húgomnak és anyukámnak is vettem egyet-egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.